Вирішують першочергові завдання

Зовнішнє освітлення, благоустрій територій, дороги, водопостачання — пріоритети, над якими працює Окнянська ОТГ на чолі з Олегом Бєлоусом. 

За місцеві кошти в селах Ставрово, Топали, Дубово та смт Окни (вулиці Лікарняна, Горького, Пушкінська, Троян­дова, Комарова, Мана­гарова, Добровольського) облаштовано вуличне освітлення. Працівники комунальної служби ліквідували несанкціоновані стихійні сміттєзвалища, розчищали вулиці від намулу, викошували траву та проводили боротьбу з карантинними рослинами, зокрема, амброзією полинолистою. 

В межах реалізації програми  розвитку дорожньої інфраструктури селищної ради проведено капітальний ремонт проїзної частини вулиць 8-го Березня і Ломоносова в смт Окни; ямковий ремонт вулиці Шкільної та провулку Шкільного в с. Ткаченко;

капітальний ремонт автобусної зупинки в с. Володимирівка; встановлено автобусні зупинки в селах Ставрово і Дем’янівка та дорожні знаки в усіх селах. Стратегічним питанням залишається забезпечення жителів громади якісною питною водою. 

Тож найперше були відремонтовані криниці в Нових Орачах, Антонівці та Окнах по вул. Миколи Антипова. Проведено капітальний ремонт 7,86 км водопровідних мереж у Гулянському, Дубівському та  Римарівському старостинствах. В селах Довжанка, Топали, Вижино та Дубово відремонтовано артезіанські свердловини і придбано нові насоси, а для забезпечення цілодобовим водопостачанням жителів вулиць Бондаренко, Перемоги та Першотравневої в смт Окни придбано та встановлено додаткову металеву ємність 60 куб. м для води.  

На знімку: в центрі Окон 

Фото автора 

 

Выпуск: 

Схожі статті