«Слуга народу» пішов до людей

Любашівський-Ананьївський райони

Народний депутат Верховної Ради України Степан Чернявський побував з робочим візитом у населених пунктах свого 138-го виборчого округу.

У Любашівці в форматі «круглого столу» нардеп поспілкувався з керівництвом та активом району. Виступаючи перед зібранням, Степан Чернявський зауважив, що ухвалюючи важливі законопроекти, парламент враховуватиме думку громадськості. Найперше це стосується земельної реформи, якою передбачається продаж земель сільськогосподарського призначення. Тож нардеп уважно вислухав аграріїв, які виступають проти продажу землі іноземцям, і жителів Бобрицької сільради, які ще не отримали по 2 гектари землі для ведення особистого селянського господарства. Також велась мова про розблокування субвенції з державної казни місцевим бюджетам, створення Любашівського району шляхом приєднання до нього сусідніх районів Одещини, Миколаївщини та  Кіровоградської області, викорінення корупції, підвищення пенсій, прийняття нового трудового кодексу тощо. 

Також Степан Чернявський побував  у Янишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де за кошти Бобрицької сільради та районного бюджету ремонтують приміщення, тепломережу, впроваджують енергозберігаючі технології. 

В Ананьївському районі нардеп пообіцяв місцевим чиновникам співпрацю, відзначивши, що буде контролювати кошти, виділені району на соціальний розвиток.  Обговорюючи аспекти земельної реформи, народний обранець сказав, що  необхідно провести інвентаризацію землі. 

Від свого нардепа люди очікують допомоги на ремонт доріг, у наданні субвенції з державного бюджету на розвиток опорних навчальних закладів, забезпеченні людей якісною питною водою, вирішенні проблеми з водовідведенням в Ананьєві, тощо. 

Крім того,  «слуга народу» зустрівся з жителями села Долинське. 

Вислухавши численні проблемні питання своїх виборців, народний депутат пообіцяв, що їхні побажання та застереження будуть враховані ним у роботі в парламенті. А в жовтні в усіх райцентрах виборчого кругу відкриються депутаські приймальні. 

Выпуск: 

Схожі статті