Новий ... старий начальник

Особовому складу Арцизького відділу поліції був представлений новий в.о. начальника відділу – полковник поліції Роман Галкін. Багато співробітників вже з ним знайомі – в цьому відділі Роман Вікторович працював на посаді оперуповноваженого, а після очолював відділ. Загалом у нового (старого) шефа поліції – 25 років служби в правоохоронних органах. У 1998 р. Роман Галкін закінчив Одеський інститут внутрішніх справ, а після випуску працював на посадах оперуповноваженого відділення Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю (ДСБЕЗ) Арцизького районного відділу УМВС України в Одеській області.

Наступні роки Роман Галкін був заступником начальника районного відділу-начальником міліції громадської безпеки Арцизького районного відділу ГУМВС. У 2015 році Романа Галкіна призначили на посаду начальника Саратського районного відділу ГУМВС України в Одеській області, в 2016-му він очолив Тарутинське відділення, а в 2017-му став начальником Арцизького відділу поліції. Наприкінці 2017 року нова ступінь в кар’єрі – керівник Ізмаїльського відділу поліції.

У травні 2019 року Галкін очолив Татарбунар­ське відділення, а у кінці вересня повернувся в Арцизький відділ. Новопризначений керівник під час урочистого представлення особовому складу запевнив, що докладе максимум зусиль, щоб громадяни відчували себе в безпеці, а очолюваний ним підрозділ ефективно протидіяв злочинності, забезпечував правопорядок і захищав інтереси громадян.

Фото авторки

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті