Вишила хрестиком «Сікстинську Мадонну»

За цю вимережену картину на полотні, яка є найбільшим вишиваним витвором народного мистецтва на Одещині, Варвара Гоцуляк отримала диплом від  Книги рекордів України. Розмір полотна — 1 м 20 см на 80 см. Щоб вишити копію картини славнозвісного художника Відродження Рафаеля, їй знадобилася 16 років копіткої роботи.  Це вже п’ята відзнака, отримана чорноморською художницею. 

Заслужену нагороду Варварі Гоцуляк вручили на мистецькому фестивалі «Серпневий заспів», який традиційно триває у Чорноморську за участю майстрів з багатьох куточків України і натхненницею якого є наша героїня. На мистецькому форумі пані Варвара також презентувала свою першу авторську збірку «Життя прожити – не поле перейти». Адже попри життєві негаразди вона має надзвичайно добру душу, щире серце, вишиває, співає, пише вірші, а ще допомагає в організації й проведенні творчих заходів, надихає інших людей жити щасливо, цінувати кожен прожитий день, радіти одне одному, не забувати рідні національні витоки.  

Майстри народної творчості, які з’їхались до Чорноморська на «Серпневий заспів»,  ініціювали збір підписів до мера Чорноморська з проханням присвоїти Варварі Гоцуляк звання народного майстра України. 

На знімку: вишивальниця Варвара Гоцуляк

 

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті