Є все для результативного навчання

До початку нинішнього навчального року школи громади отримали мультимедійні комплекси для  перших класів, ноутбуки для вчителів, ламінатори та принтери для кольорового друку, витратні матеріали для друкуючих пристроїв та багато дидактичних матеріалів для проведення продуктивних уроків у перших класах. Другокласники мають можливість працювати з новим набором Лего.

Велика увага приділяється оснащенню опорних шкіл. Так, великомихайлівські учні отримали все необхідне приладдя для кабінету фізики, тут також встановлено програмне забезпечення та комплект електронної лабораторії. Крім цього, школа забезпечена приладами та обладнанням для проведення лабораторних і практичних робіт. Для занять в групах  є нетбуки, які поєднані з комп’ютером вчителя і дозволяють в різних режимах виконувати лабораторні роботи. 

У школі почав працювати й кабінет стем-освіти. Руками школярів вже зібрано перші моделі розумного годинника та будинку, розрахункової машини та інше. На 3D-принтері роздруковані цікаві моделі та елементи фігур. Відділ освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради закупив меблі для кабінету стем- освіти – комп’ютерні столи, столи для групової роботи, стільці. Нова техніка та вдало підібрані меблі кабінету не залишають байдужими школярів та вчителів. 

–  А 21 вересня наша школа отримала кабінети хімії та біології, які придбані за кошти департаменту освіти Одеської обласної державної адміністрації, – розповіла директор Великомихайлівської опорної школи Наталія Кравченко. – Кабінети обладнані  проекторами, мультимедійними дошками, персональними комп’ютерами вчителів, друкуючими пристроями, електронними посібниками для вивчення хімії та біології, сумками Енштейна з усіма вимірювальними приладами і обладнанням, нетбуками для проведення  робіт в групах, комплектами для лабораторних і практичних завдань. Також у нас є необхідні хімічні препарати та мікропрепарати та багато інших цікавих речей, що дозволяє організувати навчальний процес на високому рівні.

Выпуск: 

Схожі статті