Найкраще – створити екозону

Тваринний світ Кілійської об'єднаної територіальної громади став ще більш різноманітним – віднедавна він поповнився двома африканськими левами. Дане поповнення – подарунок мецената до Дня народження міста, який Кілія нещодавно відзначила. Тварини мають необхідні документи і можуть стати головним надбанням майбутнього міського зоопарку. Або не стануть. Тому що обладнаного для проживання левів місця в Кілії сьогодні немає. Голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко бачить два варіанти рішень, пов'язаних з утриманням екзотичних тварин.

Перший варіант полягає в створенні в місті невеликої, але комфортної для тварин екозони, яка буде цікава жителям громади і стане привабливою для туристів, які приїжджають відпочивати на чорноморське узбережжя.

– Так, це витратно і досить складно з організаційної точки зору. Але при розумному підході цілком може бути виправданим. Подібні екозони є в деяких містах, зарекомендували вони себе з позитивного боку, – говорить П. Бойченко. Другий варіант – передати левенят іншому місту, в якому вже обладнаний зоопарк.

– Для тих, хто пропонує випустити левенят на волю, хочеться додати, що хижак, народжений в неволі, уже ніколи не зможе жити в природних для представників його роду умовах, – нагадує голова громади. І звертається до всіх жителів Кілійської ОТГ на своїй сторінці в Фейсбук:

– Якщо у вас є інші ідеї, як розпорядитися тваринами, прошу свої пропозиції писати в коментарях. При цьому розраховую на розумні думки. 

Выпуск: 

Схожі статті