Наталя Шевчук

Фестиваль, що кличе до свободи

Х  Міжнародний  Одеський кінофестиваль   відзначив свій ювілей, ставши  справжнім святом для кінопрофі та кіноманів.  Кількість показів, секцій та споріднених арт-заходів просто вражала.

Десять років ОМКФ: є що згадати, є про що помріяти

Десятий ювілейний Одеський міжнародний кінофестиваль стартував 12 липня і нині вже перетнув «екватор». Тож саме час - купатися у враженнях. Як зізналася  натхнен-ниця та президент ОМКФ Вікт

Одеса - Львів: І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь

За підсумками минулого туристичного сезону Одесу та область відвідало понад 6 мі

Сергей Лозница: «Я хочу быть собеседником зрителю, а не предлагать ему разжеванные истины»

«Донбасс» Сергея Лозницы, без сомнения, стал одним из самых обсуждаемых фильмов Одесского международного кинофестиваля. Во многом на это  повлияла актуальность темы.

Про Берлін, «Побєду» та Кузьму

Літературний дебют Кузьми Скрябіна хочуть екранізувати за підтримки глядачів

ОМКФ-2018: украинский взгляд

IX Одесский международныйкинофестиваль уверенно преодолел свой экватор.

В обласній раді робочі акценти президії

Рекомендований порядок денний п’ятої сесії обласної ради V cкликання, внесення змін до обласного бюджету 2006 року, Стратегія розвитку Одещини до 2015 року та підсумки літнього відпочинку та оздоро

У постійних комісіях облради бюджет для всіх і кожного

«Гроші – це шосте відчуття. Без них не можна як слід користуватися рештою п'ятьма», – стверджував англійський класик Сомерсет Моем.

Микола тіндюк: «Держслужба – це покликання»

Інтерв'ю до ювілею – жанр досить традиційний. Але, з іншого боку, його живучість і затребуваність вказують на споконвічний людський потяг до осмислення пройденого шляху.

У постійних комісіях облради ви маєте право. . .

Валерій Олександрович Сергачов – полковник запасу, має дві вищі освіти – військову та юридичну, кілька років досвіду громадської діяльності (очолював одеську організацію Російського руху України).

В постійних комісіях облради відчути землю під ногами. . .

Одна з найчисельніших серед двадцяти двох постійних комісій обласної ради – комісія з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою, роботу якої очолює Ілля Каракаш.

«Період відпусток завершено, попереду – багато роботи»

Відбулося засідання Погоджувальної ради Одеської обласної ради V скликання.

У постійних комісіях облради питання, які вимагають вирішення

Відбулося третє засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації під керівництвом Валерія Сергачова.

У постійних комісіях облради про спільну власність і не тільки…

Наш співрозмовник - голова постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області Сергій БЕЛЮК.

Сторінки