Тетяна Осауленко

До Одеси прибуло бойове судно з США

Ракетний есмінець USSDonaldCook, (DDG75), що перебуває на балансі військово-морських сил Сполучених Штатів Америки, прибув до України.

Дипломатична підтримка

Днями посол США в Україні Марі Йованович відвідала з робочим візитом Одесу.

Хай квітнуть сакури в Одесі

Сакура, оспівана у японських хайку і танка, останніми роками перестала бути для нас чимось екзотичним. Цілі сади вже з’явилися в таких українських містах як Київ, Дніпро, Ужгород.

Рак вимагає радикальних підходів

Боротьба з раком, впровадження сучасних методів діагностики та лікування  є одним з пріоритетних напрямків розвитку медицини.

Олег Ляшко: «Я зроблю все можливе, щоб повернути наші Луганськ і Донецьк та відновити країну»

Минулого тижня лідер Радикальної партії України Олег Ляшко прибув з візитом до Одеської області.

Олег Ляшко: «Швачка з Одеси не повинна отримувати менше, ніж швачка з Китаю»

Головний радикал хоче, щоб українські робітниці мали зарплату не менше 500 доларів і розповідає, як бабуся навчила його в’язати шкарпетки.

Володимир Мельник: «Престиж державної служби ще залишився»

Цими днями відбувся конкурс на звання кращого державного службовця. Переможці вже визначені та приймають поздоровлення від своїх колег. Однак за якими критеріями тут визначають найкращих?

Пам’ять і надії

У голови Одеської обласної організації Націо­нальної спілки журналістів України Юрія Работіна дні, що передують професійному святу, традиційно сповнені додатковими клопотами.

Бажаємо миру

Сімнадцятого травня Одесу з робочим візитом відвідала дружина Президента Марина Порошенко.

Медичні клопоти

Наша глибинка сьогодні переживає не найкращі часи. Молодші віком люди здебільшого полишають свої сільські домівки спочатку в пошуках пристойних заробітків, а згодом – і кращого життя.

Одна творча родина

В Одеському обласному центрі української культури розгорнуто виставку «Єдина родина – одна Україна». 

Бережіть здоров’я змолоду

Молодість у багатьох асоціюється з безтурботністю. У цей період людина перебуває в найкращій фізичній формі, їй, начебто, усе дістається відносно легко.

Підсвітка для переходу

Як свідчить статистика, за 2014 рік в Україні сталося п’ять тисяч ДТП за участю пішоходів.

Пісні, шановані містом

У ці квітневі дні Одеса відзначила 72-гу річницю визволення від фашистських загарбників. У навчальних закладах міста проводилися зустрічі з ветеранами, тематичні вечори та конкурси.

Палиці в колесах письменників і книговидавців

Українські видавництва зараз переживають не найкращі часи. Як показують соцопитування, близько 50% наших співвітчизників не читають взагалі.