Справжня ковбаса пахне м’ясом… і дровами

Минулими вихідними у райцентрі вирував колоритний фестиваль-ярмарок «Любашівка – столиця української ковбаси». Амбітний гастрономічний проект втретє реалізувала селищна об’єднана територіальна громада, очолювана Геннадієм Павловим, спільно з відділом культури РДА за підтримки міністерства культури України в рамках Всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження».

Поярмаркувати у Любашівку зі своїм смачним крамом з’їхалися найкращі ковбасники Любашівського району, а також з Кривого Озера і Врадіївки, що на Миколаївщині. Свою м’ясно-ковбасну продукцію реалізовували ПП «Сегрос» (Ширяївський район) та м’ясокомбінат «Фірма Гармаш» (Лиманський район). Кращі господині Любашівської і Зеленогірської ОТГ та сільських рад частували гостей вишуканими стравами місцевої кухні та напоями. 

Заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Свічинський, завітавши на гастрономічно-мистецьке дійство, щиро вітав господарів, гостей, творчі колективи і громаду району з відкриттям масштабного українського колоритного фестивалю.

— Коли українська родина виготовляє високоякісний екологічний продукт, який споживають наші співвітчизники, відмовляючись від імпортних товарів на консервантах та ГМО, – це дуже круто. Саме в цьому родзинка неймовірного ковбасного фестивалю на Любашівщині. Багато щирих людей, смачнючі вироби, гарні концертні номери та, найголовніше, чудовий настрій, — наголосив він. 

Свої вітання та побажання адресували організаторам фестивалю-ярмарку  «Любашівка – столиця української ковбаси» та численним гостям депутат обласної ради Анатолій Артеменко, голови Любашівської, Ширяївської, Савранської та Балтської РДА Віталій Лабуш, Оксана Орел та Ярослава Жирун, Роман Кацмаза, голова райради Сергій Паровик, високоповажні представники місцевого самоврядування з Авангарду, Балти, Ананьєва та багатьох куточків Одещини.  

Домашні ковбаси, шинка, рулети, сало, копчені реберця, навіть свинячі голови та інші м’ясні делікатеси розкуповувалися найвибагливішими покупцями. До цієї смакоти можна було прикупити різноманітних горілчаних настоянок, цілющих медовуху з хреновухою, хлібобулочних виробів. Посмакувавши головною стравою фестивалю, гості брали участь у майстер-класах та конкурсах з виготовлення м’ясної продукції, насолоджувалися виступами заслужених артистів та діячів мистецтва України, народних вокальних та хореографічних колективів, гуртів та солістів, святковим феєрверком, поросячими бігами тощо. Чимало народних майстрів та майстринь пропонували вироби ужиткового мистецтва та сувеніри. 

У межах святкувань презентувалась найдовша домашня ковбаса. Головний приз фестивалю виборола родина Солтановських з Любашівки, представивши на конкурс свій виріб довжиною понад 10 метрів. Окрім смачної ковбаси, вони запекли до святкового столу цілого кабанчика та виготовили торт із сала! Переможцем найкращої м’ясно-сальної композиції стали віртуози із Зеленогірської ОТГ. 

Выпуск: 

Схожі статті