05.08.2017

Компетентно про пенсії

Наша країна стоїть на порозі значної події – реформування пенсійної системи, яке стосується не лише теперішніх пенсіонерів, але й молодого покоління.

Для сильных духом

В Измаиле состоялся трехдневный  рок-фестиваль «Дунайська Січ». Проходил он уже в четвертый раз, но впервые – в статусе  международного.

Мама, вернись в реал

Непонимание между родителями и детьми опасно своими последствиями. Наверстать упущенное, раскаиваясь в равнодушии, невнимании к ребенку, подростку удается в очень редких случаях.

Дистанционное обучение как дополнительный шанс

В 2016 году решением сессии областной рады было создано новое подразделение Ришельевского лицея «Центр дистанционного общего среднего образования Одесской области».

Давайте дождемся закона

♦Для справки

Средняя пенсия по Одес­ской области сегодня составляет 1820 грн, что на 8 грн меньше, чем в среднем по Украине. 

Захопливе шоу

До хлопчиків і дівчаток – гостей 8-го гарнізонного Будинку офіцерів у Білгороді-Дністровському вперше завітали герої мультфільму «Щенячий патруль».

Щоб не було пригод

Військова інспекція безпеки дорожнього руху Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних сил України активно проводить заходи щодо запобігання дорожньо-транспортним

На вірність народові

В Одесі, на плацу Військової академії, відбувся урочистий ритуал складання присяги на вірність Українському народові 444 курсантами –

Всесвітня зрада

Іноді читати коменти до публікації цікавіше, ніж саму статтю.

Семьсот тысяч на комфорт

Государственная субвенция в размере 700 тысяч гривень выделена на ремонт крыши в амбулатории общей практики семейной медицины в селе Озерное Измаильского района.

Пробиваючись крізь камінь

Наприкінці липня до села Розквіт у Березівському районі прибула делегація представників місцевого самоврядування Одещини.

Вирішувати проблеми самотужки

Голова обласної державної адміністрації Максим Степанов відвідав з робочим візитом Любашівський, Балтський, Подільський та Савранський райони. 

Родючість поруч з екологічністю

У Татарбунарському ра­йоні завершено збирання ранніх зернових і зернобобових культур. Валовий збір – 273,3 тис. тонн при середній урожайності 43,9 ц/га, що на 16% більше, ніж торік. 

Сторінки