17.06.2017

Эстафета поколений

В Национальном университете «Одесская морская академия» состоялась ежегодная праздничная встреча выпускников.

Пилом забуття не припадає

Хтось із мудреців сказав, що вітчизна там, де знайшли вічний спочинок твої предки. Таким місцем стала для мене Одеса.

И обноски нынче в цене

Сеть магазинов «секонд-хэнд» в Украине существует уже более двадцати лет.

Іграшки (Закінчення)

І в Естонії, і в Латвії автор численні рази чув одну й ту саму думку: ключовим чинником ситуації є владна жадоба Путіна та його оточення.

Це співає душа

– Тебе як звуть, чоловіче?

– Гриня. – Він підвів на мене каламутні очі.

Прямиком в детство

Как говорил Экзюпери, все мы родом из детства. К сожалению, детство вернуть нельзя, но о нем напоминают экспонаты одного из музеев Одессы.

Пять тонн для творчества

В Одессе царит лето, хоть и переменчивое. Горожане выбираются на пляжи. Кто-то загорает, кто-то купается, кто-то играет в волейбол, кто-то… строит замки.

Оточений любов’ю

Свій 92-й день народження відзначив учасник бойових дій Другої світової, житель Капустянки Леонід Павлович Чумак. Це людина, яка заслужила до себе велику повагу та шану.

Дмитро Вишневецький – борець за волю, за козацьку долю

Бурхлива українська історія ХІV-XVIII ст.ст. – це історія руйнівних війн, пожеж, чужоземних завоювань. Безліч історичних документів знищено безповоротно.

На захисті інфопростору

В Одесі на 18-й Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині» військові журналісти газети «Народна армія» презентували видання, а також книги творчого колективу «Вклоняємось доземно

Людяність, порядність, культура

На подвір’ї Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних сил України в Одесі за участю захисників Батьківщини відбулося освячення та закладання капсули з іменами фу

Загадка для Шерлока Холмса

В феврале этого года в публикации под названием «Ядовитая двушка» мы рассказали о загадочных событиях, происходивших в одной из квартир нового многоэтажного дома на улице Центральной в Червоном Хут

О пользе ранней диагностики

Воспалительные процессы слизистой оболочки желудка и двенадцатиперстной кишки занимают лидирующие позиции среди заболеваний органов пищеварения.

Стоматологія на колесах

Безболісно видалити зуб, полікувати його або виконати протезування без відриву від виробництва працівники лінійних станцій Одеської залізниці мають змогу ще з 2015 року.

Подарок из города-побратима

В рамках программы технической помощи турецкого агентства по международному сотрудничеству «ТИКА», в год празднования 20-летия установления побратимских отношений между Одессой и Стамбулом, совреме

Сторінки