Оточений любов’ю

Свій 92-й день народження відзначив учасник бойових дій Другої світової, житель Капустянки Леонід Павлович Чумак. Це людина, яка заслужила до себе велику повагу та шану.

Зростав Леонід Павлович у селянській сім’ї. Коли почалася війна, йому ледь виповнилося шістнадцять, тож довелося залишитися в окупації. Після визволення Савранщини добровільно пішов на фронт. За мужність у боротьбі з ворогом нагороджений медаллю «За відвагу». 

В одному з боїв юнака тяжко поранило в ногу осколками снаряда. Деякі з них залишаються в тілі ветерана і сьо­годні. Після лікування в госпіталі він був зарахований до запасного полку, та потрапити на фронт не довелося, бо війна вже скінчилася. 

Демобілізували нашого земляка в 1948 році. Повернувшись додому, Чумак пішов навчатися, аби здобути фах. У сільгосптехнікумі хлопець здобув спеціальність агронома. Працював у райсільгоспуправлінні, в колгоспах району. Довгий час він обіймав посаду бригадира комплексної бригади. 

Улюблена справа Леоніда Павловича – бджолярство, чим він і займався у вільний від роботи час. Ветеран веде активний спосіб життя, більшість часу приділяє домашньому господарству, особливе місце в якому займає, звісно ж, пасіка. 

В день народження нашого земляка до його оселі завітали голова районної ради О. Хапатнюковський, голова районної ради ветеранів М. Бадюл та Капустянський сільський голова С. Рараговський. Вони вручили ветеранові подарунки, квіти, а також почесну грамоту від голови Одеської обласної ради А. Урбанського. Поважні гості подякували шанованому ветеранові за мужність і героїзм у роки війни, невтомну працю в післявоєнний час, побажали йому міцного здоров’я, сили, бадьорості та мирного неба над головою.

Щирий та життєрадісний, сивочолий старий був надзвичайно зворушений такою увагою до себе. Він залюбки розповідав гостям про свій життєвий шлях, ділився спогадами. Втішно, що на схилі літ Леонід Павлович не втратив життєвого оптимізму. Він оточений піклуванням та любов’ю рідних.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті