Людяність, порядність, культура

На подвір’ї Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних сил України в Одесі за участю захисників Батьківщини відбулося освячення та закладання капсули з іменами фундаторів каплички, яку тут буде збудовано. Очолив богослужіння екзарх Одеський та Аміністратор Кримський Української греко-католицької церкви Михайло Бубній.

Місце будівництва було освячено на честь Архістратига Михаїла, який є переможцем зла, заступником воїнів, що б’ються за праведну справу.

У своєму зверненні Ми­хайло Бубній подякував керівництву управління за сприяння будівництву, а також закликав на всіх благословення Боже, побажав міцного здоров’я, успіхів у службі та миру.

– Спорудження каплички, яка має стати криницею духовного життя для захисників Батьківщини, є дуже благородною справою. Тільки у поєднанні мудрості людської та Божої можливо будувати велике майбутнє. Ми й надалі будемо молитися до Господа, щоб він зберігав життя людей, – сказав священик.

Своєю чергою начальник управління, полковник Сергій Трачук зазначив, що сьогодні, коли українським воїнам доводиться з ризиком для життя захищати територіальну цілісність України, спорудження храмів на території військових частин, наближаючи до спілкування з Богом, є високодуховним явищем, яке поєднує в собі поняття людяності, порядності, культури нації.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті