29.03.2014

Актуальні курси

У ці дні кімнатка, у якій туляться провідні працівники обласної організації Товариства Червоного Хреста України на чолі з Тамарою Володимирівною Барнич, чимось нагадує військовий штаб.

Мобілізаційні заходи тривають

Відповідно до Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» у Збройних силах триває робота щодо призову військовозобов’язаних громадян України.

Пісенне свято

На честь 70-річчя визволення Любашівського району та області від німецько-румунських загарбників у НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів-ліцей», що в Любашівці, з успіхом пройшов перший фестиваль військово-пат

Из книги «По путям-дорогам фронтовым»

Балтский район

В результате штурма

Весенний бук-лист

Крики чаек. «Майже весна» Вакарчука в плейлисте, кофе с корицей на лавочке в парке, вечер с апельсиновым закатным солнцем. Наконец-то пестрые шарфы дождались своего часа.

Свое неповторимое пространство

У галереї «ХудПромо» стартував новий проект за інтригуючою назвою «Маніпуляції». Його автори – подружжя Тетяна Малиновська і Артем Волокітін.

Путь книги: создание и издание

Когда эта книга почти в 30 авторских листов уже тиражировалась, коллега Зинаида Сергеевна Мельник из редакции «Одесских известий» сказала по телефону:

– Это ваш отцовский подвиг!..

Побудовано в стилі…

Проходячи повз старовинний будинок, ми іноді й не здогадуємося, що зодчі намагалися надати йому рис інших, відоміших споруд.

Сигнал тривоги

Небезпечна солярка

Ходите чаще на «Привоз»

Переменчивое, еще робкое, но трогательное начало весны как-то по-особому ощущается в эти мартовские дни на «Привозе», где ласково-теплые вздохи долетающего до торговых рядов морского ветерка разнос

Студентські ігри

У розпалі обласні спор­тивні ігри вищих нав­чальних закладів, до про­грами яких входять 30 дисциплін. Десять із них вже назвали переможців.

За вірність спортивній журналістиці

Учотирнадцяте Асо­ціація спортивних жур­налістів України (АСЖУ) підбила підсумки року, назвавши імена тих, хто у 2013-му зробив найбільший внесок у розвиток спорту країни.

Стартували рибалки

У рибальсько-спортивному господарстві «Барабой», відомому навіть за межами України, пройшов відкритий чемпіонат області з лову риби спінінгом з берега.

Попереду – півфінал

Склад команди «Чорноморець»: Безотосний (капітан), Тейку, П. Ко­вальчук, Ребенок, Кутас, К. Ко­валь­чук, Бобко (Аржанов, 57), Гай (Ді­ден­ко, 75), Окріашвілі, Де Матос, Антонов.

Во саду ли в огороде

Для борьбы с вредителями

Сторінки