30.05.2017

Допомагають учасникам АТО

При Одеській обласній державній адміністрації функціонує Центр допомоги учасникам АТО.

Повертайтеся свідомо

Щоденний ритуал підняття прапора Морської охорони цього дня був особливим.

З небом «на ти»

На Чорноморському полігоні курсанти факультету підготовки спеціалістів розвідки та спеціального призначення Військової академії (м.

«911» – позивний любові

У другій половині травня Одесу від­відав Валерій Макеєв. Він не політик, не відомий актор чи державний діяч. Переважній більшості одеситів, я впевнена, це ім’я не знайоме.

Тяжка дискусія, тяжкі рішення

Реформа освіти неможлива без оптимізації мережі навчальних закладів. А вона передбачає такий болючий крок, як закриття малокомплектних шкіл.

Как бы кому ни хотелось

В январе Верховная Рада зарегистрировала проект закона о государственном языке, преду­сматривающий обязательное использование украинского языка во всех органах государственной власти и местного сам

Дорожная карта

Измаильский городской голова Андрей Абрамченко и председатель уездного совета Тулчи Хория Теодореску в присутствии Генерального консула Румынии в Одессе Эмила Рапчи подписали соглашение о сотруднич

Иллюзия или реальность

Впервые после своего избрания Дональд Трамп выехал за пределы США и отправился не куда-нибудь, а на Ближний Восток, откуда сейчас исходит реальная угроза со стороны ИГИЛ.

На рейках реформ

В регіональній філії УЗ «Одеська залізниця» відбулася зустріч трудового колективу з першим заступником міністра інфраструктури України Євгеном Кравцовим і очільни

Свято річки

Починаючи з 2009 року в Україні у третю суботу травня відзначається День Південного Бугу.

Не заради сходів

Візит Президента України Петра Порошенка до Одеси, що відбувся 26 травня, збурив неабиякі пристрасті як в одеській громаді, так і серед мешканців інших міст, що здобули свої враження з переказів од

«Українська книга на Одещині»

Традиційна всеукраїнська виставка-форум, цього року вже вісімнадцята, розпочне свою роботу в Одесі завтра.

Живой памятник

(К 125-летию со дня рождения К.Г. Паустовского)

Дунайская Венеция отметила день рождения

В этом году в Вилково День города отмечали не совсем обычно. В воскресенье, 21 мая, в канун престольного праздника Святого Николая Чудотворца, на набережной Дуная состоялось народное гулянье.

Пастораль її сторіччя

Минулого тижня, 22 травня, Анастасія Степанівна Галабурда відзначила 100-річний ювілей. Народилася вона в сім’ї Завацьких у мальовничому селі Станіславка. Тут минули її дитячі та дівочі роки.

Сторінки