31.03.2018

Путешествие в хрупкий мир фарфора

В столице украинского При­дунавья жители и гости города путешествовали в хрупкий мир фарфора.

Підготовка до вісімнадцятої сесії обласної ради VІІ скликання

На підставі статті 46 і частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідно до підрозділу

«МАЛЯТКО» скликає друзів

Громадська організація «Центр материнства і підтримки грудного вигодовування «Малятко»  разом з  громадською радою проводить ініціативу «Доброзичливість – годуючим мамам».

Втрутимося в проблему раніше, ніж вона втрутиться в життя сім’ї

В Україну концепція раннього втручання прийшла різними шляхами - через стажування працівників у країнах Заходу (США, Британія, Голландія),Португалії а також через ближчих сусідів - Польщу, зокрема

Смішного слова чародій

Отак влучно одзивався про всесвітньовідомого українського поета і сатирика, уродженця щедрої на таланти Одещини Степана Івановича Олійника (1908-1982 р.

«Усмішки землячки»

Саме цей напис зустрічався чи не на кожній сторінці невеличкого зошиту, що його до «Одеських вістей» приніс один наш читач.

Це Олійник сказав: «Щасти!»

Квітень для мене завжди, немовби степова весняна квітка, цвіте і пахне.

Мастер-класс для регбистов

В  Одессе состоялся  мастер-класс под руководством тренера сборной Грузии «U20» ­­и грузинской Академии регби Да­ви­да Кик­надзе.

На Одещині вшанували пам’ять прикордонників, які загинули в авіакатастрофі

В Ізмаїльському загоні вшанували пам’ять прикордонників, які загинули в авіакатастрофі 27 березня 2008 року.

Глава Килийского райсовета заявил о подкупе избирателей

В объединенной территориальной громаде Килийского района, в которую входят город Килия и села Шевченково, Лески и Помазаны, через месяц, 29 апреля, состоятся первые выборы.

Коли б її не було

... Йшов 5-й рік без Гуморини. Дюка довго наряджали у вишиванку, але це вже не веселило. Потім спробували кілт, сомбреро, кімоно. Дійшли до тоги і вирішили, що ця локація себе вичерпала.

Кишинів – Одеса: Три з половиною години комфорту

Саме так можна сказати про новий рейс, який залізничним шляхом з’єднав столицю Молдови з Південною Пальмірою, через станції Бендери, Тирасполь, Кучурган, Роздільну. 

Исходя из женской интуиции

Второй год подряд Юморину продюсирует женщина. Елена Орлова. Она не новичок в организации массовых мероприятий – является директором по маркетингу компании City Group, работала ком

Георгий ДЕЛИЕВ: «Клоуны помогают людям понять, что они созданы для счастья»

Народный артист Украины, президент международного фестиваля пантомимы и клоунады «Комедиада», творческий лидер театра «Маски» Георгий Делиев в особых представлениях не нуждается.

«Гуморина була, є і буде завжди»

У цьому твердо переконані відомі кияни, з якими вдалося поспілкуватися «Одеським вістям» напередодні Дня сміху