60 кінокартин петра волка

Цими днями у прес–залі Одеської облорганізації Національної спілки журналістів відбулося відкриття виставки фотохудожника Петра Волка.

Це четверта експозиція майстра, на якій представлено фотографії з робочих майданчиків фільмів, що знімалися на Одеській кіностудії як її працівниками, так і їхніми російськими колегами. Кожен знімок розповідає про життя по той бік екрану, передає атмосферу створення кіно.

– На фотографіях показано мовби не саме життя, а те, як його хочуть бачити люди, як його вигадують. І, зрештою, за цим образом людина формує свої вчинки, свою поведінку, – відзначив П. Волк.

– Петро правильно сказав: те, що відбувається за кадром – це вигадане життя, але у втілених у світлину робочих моментах глибоко та повноцінно відображається стан людей, а ще ширше та випукліше постає сам кінематограф, – підкреслив режисер Сергій Куркаєв.

Петро Волк почав працювати на Одеській кіностудії близько чотирьох десятиліть тому. І зараз він активно трудиться на знімальних майданчиках як фотограф. За його плечима – 60 кінокартин.

До речі, попередню виставку П. Волка в цілому обсязі викупив нью–йоркський музей «Метрополітен».

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті