Підкорила золоту вершину

Подарунок від Папи Римського і Золото фестивалю привезла Софія Тепла на Батьківщину. 

Золоту медаль отримала юна спортсменка на XX ювілейному Міжнародному фестивалі циркового мистецтва в Італії – International Circus Festival of Italy. Софійка стала наймолодшою учасницею фестивалю. Вона єдина представила сольний номер і обійшла 30 найсильніших циркових номерів учасників з різних країн.

– Донька отримала не тільки Золоту медаль, а й запрошення на найпрестижніший фестиваль циркового мистецтва в Монте Карло New Generation, який відбудеться в лютому 2020 року в місті Фонв’єй, – розповіла мама Софії, керівник студії «Грація» Марина Тепла.

А перед цим Софія виступила на площі Святого Петра у Ватикані та отримала в подарунок натільний хрестик і благословення від Папи Римського.

З перемогою талановиту дівчинку привітали однокласники і друзі, влаштувавши їй теплу зустріч в стінах рідної школи. Також юна спортсменка отримала вітання від депутата Верховної Ради Олексія Гончаренка. 

Нагадаємо, що Софія Тепла - «Срібний призер 2019 року Київського міжнародного молодіжного фестивалю циркового мистецтва «Золотий Каштан». Загалом завоювала понад 200 спортивних нагород і встановила національний рекорд за кількістю трюків в одному танці. За чотири хвилини подільська спортсменка виконала 111 акробатичних елементів. Займається акробатикою, гімнастикою і танцями з трьох років. Більшості елементів вона навчилася сама.

Выпуск: 

Схожі статті