З прицілом на майбутнє

В Одеській національній академії харчових технологій стало доброю традицією проводити з нагоди Міжнародного дня студента Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених «Проблеми формування здорового способу життя у молоді».

– Це вже шостий подібний захід, затверджений Міністерством освіти і науки України, до організації котрого, крім нас, як засновників і господарів, другий рік долучається промислово-торговельна компанія «Шабо», – говорить проректор з науково-педагогічної і виховної роботи, кандидат технічних наук доцент Олена Кананихіна. – Почалося все з ініціативи студентської ради академії, яка наполягла на обговоренні проблем студентського життя та консолідації зусиль лідерів свого середовища задля здорового майбутнього. Тоді було обрано три напрями – роль студентського самоврядування у формуванні здорового способу життя; філософія здоров’я і технологічні аспекти виробництва харчових продуктів лікувально-оздоровчого напряму.

Зазначимо, що на нинішньому форумі, урочисте відкриття якого відбудеться саме сьогодні, 5 листопада, молоді науковці з багатьох регіонів України і зарубіжжя представлять понад 50 усних та 80 стендових доповідей у восьми напрямах досліджень. Серед них виділили б такі актуальні для Одещини вектори, як «Вода і сучасні проблеми її екології» «Технологічні аспекти виробництва харчових продуктів лікувально-оздоровчого напряму» та «Виноробство і культура вина».

– Наш край, особливо його південь – це осередок давніх традицій виноробства не лише в Україні, а й на всьому пострадянському просторі. Чи не в кожній бессарабській хаті вам не просто розкажуть про цілющі властивості сухого іскристого напою із сонячних грон, а проспівають йому справжню оду, – ділиться думками Олена Миколаївна Кананихіна. – Та й кожен з наших випускників-технологів, а їх працює чимало саме у галузі виноробства, повідає багато цікавого про особливості того чи іншого сорту вина у плані оздоровлення і зміцнення організму. Серед них і Важа Іукурідзе – голова правління компанії «Шабо», випускник і член наглядової ради академії, який, будучи практиком, не пориває наукових зв’язків з альма-матер. Він не лише створив один з кращих у Європі музеїв вина, а й сприяв тому, що сьогодні на базі компанії «Шабо» функціонує філія кафедри технології виноробства нашої академії.

Між іншим, не лише Важа Георгійович, а й багато інших його колег беруть участь у наукових заходах, подібних сьогоднішньому, що провадяться на базі Одеської національної академії харчових технологій. Адже, за висловленням Олени Миколаївни Кананихіної, технологія визначає і стверджує найважливіші позиції у виробничих процесах, зокрема тих, що стосуються здорового способу життя. Маються на увазі здорові, смачні та різноманітні продукти харчування, екологічно чиста питна вода тощо. А коли брати ширше, то слід вести мову, наприклад, про технології виробництва холоду, екоенергетики, комп’ютерних систем і систем управління.

Отож, виробничники, буваючи у вузі на наукових конференціях, мають змогу придивитися до майбутніх фахівців, почути про нові віяння, а там, дивишся – і запровадити їх на практиці. Одне слово, не лише крокувати в ногу з часом, а й випереджати його.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті