Про глобальне – у дохідливій формі

Одеська національна наукова бібліотека ім. М. Горького вкотре підтвердила статус провідного інформаційного і соціокультурного центру півдня України. Тут відбулася презентація книжок вченого, відомого політолога, директора державної наукової установи «Книжкова палата України ім. І. Федорова», доктора технічних наук, професора, академіка Міжнародної академії інформатизації при ООН, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата премії ім. І. Франка, члена Національної спілки письменників і Національної спілки журналістів України Миколи Івановича Сенченка, які вийшли в нинішньому році: «Суспільство винищування – стратегічна перспектива «демократичних реформ»; «Дарунки Заходу. Медична мафія»; «Тотальна дезінформація людства».

Як і в попередніх дослідженнях М.І. Сенченка, у представлених виданнях розглядаються проблеми світової глобальної політики, які, безумовно, впливають на життя і розвиток України. Книжки ґрунтуються на дослідженнях і висновках компетентних експертних установ і вчених, на власному аналітичному досвіді. Цікаво, що книжки побудовані як діалог із читачем, який починається з гострих і досить складних соціально-політичних запитань: «Чому мільйони людей у сучасному цивілізованому світі животіють у бідності?», «Чому збільшення кількості ліків і фармацевтичного бізнесу є умовою підвищення смертності населення й поширення епідемій, хвороб?», «Що таке «Світовий уряд?» тощо. Познайомившись із наведеними у книжках, в основному маловідомими фактами, читач спроможний самостійно зробити висновки, погодитися з автором або вступити з ним у діалог.

Прикметою нашого часу є активний інтерес населення до політичного життя: до перспектив, змін, реформ у нашій країні й у світі. Нові книжки М.І. Сенченка – унікальна можливість довідатися більше про вплив глобальної політики на життя світу; зважити плюси й мінуси «демократичних» реформ, яким немає «альтернативи», оцінити їхніх ініціаторів і виконавців.

У заході взяли участь вчені, бібліотекарі, журналісти, студенти.

Чудовим доповненням до презентації стала книжкова виставка робіт Миколи Івановича Сенченка.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті