Працювати з ним було цікаво

На спомин про одного з ректорів Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова Віктора Сердюка та з нагоди вісімдесятиріччя від дня його народження на фасаді головного корпусу найдавнішого навчального закладу міста встановлено меморіальну дошку.

– Будучи зовсім молодим викладачем, я теж мав щастя часто спілкуватися з ним. Працювати з Віктором Васильовичем було дуже цікаво. Він запам’ятався надзвичайно чарівною, інтелігентною, освіченою людиною, з якою можна було розмовляти на будь-які теми, – так згадує нинішній ректор ОНУ Ігор Коваль. – Ми впевнені, що пам’ять про цю людину дуже важлива для вузу, для формування традицій вищої освіти в нашому місті, і зокрема в нашому університеті, який наступного року відзначить своє 150-річчя.

Внесок наукового та громадського діяча, вченого, винахідника В.В. Сердюка в освіту, становлення вищого навчального закладу справді неоціненний. За час його керівництва були побудовані навчальний корпус на Французькому бульварі, два студентські гуртожитки, дано старт багатьом науковим дослідженням, запатентовано десяток винаходів.

Меморіальну дошку представили присутнім колишній ректор університету Валентин Сминтина і нинішній ректор Ігор Коваль. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті