Форум молодих психологів

В ОНУ ім. І.І. Мечникова пройшла сьома міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Розквітання». Поділитися наробітками й досягненнями у практичній психології, розширити межі можливостей людської психіки, підвищити стресовідпірність і розробити оптимальні методи керування персоналом зібралися вчені з усіх регіонів країни. Девіз молодих психологів – «Розправлені плечі – це початок твоїх крил». 

Учасники наукового форуму заслухали доповіді на актуальні теми: психологічні аспекти агресивної поведінки дівчаток-підлітків, аналіз проблем спілкування підлітків в інтернеті, ставлення молоді до міжнаціональних шлюбів, вікові відмінності у ставленні до посмішки у молодих і старших людей. 

– Ми невпинно розвиваємося, – розповідає доцент кафедри загальної психології та психології розвитку особистості ОНУ, кандидат психологічних наук, куратор проекту «Розквітання» Ванда Буганова. – Цього року, запросивши учасників з усієї України, з Росії та Білорусі, а також із Придністров’я, ми забезпечили конференції статус міжнародної. Крім того, до програми було додано практичну частину, представлену майстер-класами, які проводили досвідчені та молоді психологи. Вони були присвячені мистецтву керування сприйняттям, новим підходам у профілактиці залежної поведінки, можливостям людини щодо зміни своєї особистої історії. 

Істотно розширюється спектр самореалізації студентів. Уперше в межах конференції ми провели фестиваль молодіжної творчості. У нас дуже талановиті юнаки та дівчата. Піснями, танцями й живописом вони постаралися виразити себе, а якісний рівень їхньої підготовки був дуже високий. 

– Я вперше був на цьому заході, – сказав доктор філософії з Санкт-Петербурга, почесний учасник конференції Григорій Рейнін. – У одеських студентів досить високий науковий потенціал. На жаль, мої пітерські підопічні поки що не налагодили контакт із ними, але все ще попереду. 

Були вручені грамоти та призи в цікавих номінаціях, наприклад, за найбільшу кількість випробуваних на майстер-класі або за наймолодший вік психолога. Але все-таки найбільшою нагородою для учасників стало усвідомлення того, що наука в ці нелегкі часи постала рятівним мостом, який, попри значні політико-економічні потрясіння, об’єднав людей різного віку й національностей. 

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті