Як в лабораторії

Декого може здивувати: як у зоні ризикованого землеробства, де так часто виникають непередбачувані, а то й форс-мажорні обставини, можливо науково організовувати працю хліборобів, тваринників? Переконати скептиків у тому, що саме послідовне виконання науково обґрунтованих рекомендацій дає позитивні результати, може робота сільськогосподарського державного підприємства «Експериментальна база «Дачна».

Cільгосппідприємство є експериментальною базою Національного центру селекції та сортовивчення. Основний напрям діяльності – вирощування та розмноження насіння високоякісних зернових культур. Працюючи у складі Національної академії аграрних наук України, господарство велику увагу приділяє проведенню наукових досліджень та їх активному впровадженню у виробничий процес. Цікавою особливістю є співпраця з молокозаводом, де виробляється свіжа продукція з натуральної сировини. Щодня тритонна цистерна високоякісного молока з «Дачного» прямує в цехи міськмолзаводу № 1. Щоб стати партнерами у виробництві молочних харчових продуктів, треба відповідати вимогам, які передбачають дотримання низки державних стандартів. Зокрема – охолодження до 5 градусів, механізоване доїння, відповідний склад кормової бази, сезонний раціон, дотримання санітарії та багато інших нюансів, яких можна дотриматися лише за чіткої наукової організації праці. Така співпраця з підприємством харчової промисловості вигідно стимулює розвиток молочного тваринництва. До того ж органічну, екологічно безпечну молочну продукцію вітчизняного виробника залюбки купують, і не тільки в Одесі.

Нашу розмову про господарство з його директором Михайлом Семеніхіним ми розпочали в присутності тих, хто щоденно забезпечує безперебійну роботу всіх цехів. Це бухгалтери, економісти, агрономи, зоотехніки. Розрахунки, таблиці, схеми, показники, прогнози... Все як у науковій лабораторії, де важливо вирахувати норми, терміни, спрогнозувати результат, дотриматися вимог і рекомендацій науковців. Тут ніхто не має права підвести, бо результат спільної праці однаково залежить і від робітника, і від керівника. Всі відчувають на собі відповідальність за врожай, надої молока, виробництво свинини. Однаковою мірою важливою є праця водія, лаборанта, робітника ферми, комбайнера, економіста, електрика, агронома.

Михайло Павлович годинами може розповідати про кожну галузь діяльності підприємства, яке в останні роки за основними показниками економічного розвитку входить в десятку найкращих по Україні. Цікавим фактом для порівняння є така інформація: у 2008 році ДП «Дачна» посідало в Україні 30-те місце, у 2011-му входило до двадцятки, а у 2013-му – вже на сьомому місці. Як бачимо, зростання досить стрімке.

Господарство рентабельне, прибуткове. Тут розроблено та засвоєно сівозміну, вологозбережну систему обробітку ґрунту. Наукова організація праці, мудрість і виваженість керівника, підтримка молодих спеціалістів, моральне та матеріальне заохочення працівників, неабиякий досвід та дотримання найкращих традицій сільськогосподарського виробництва створюють надійну основу для подальшого розвитку відомого в Україні аграрного господарства.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті