Різдвяна дискотека для «Південь-фільму»

Одеський національний фан-клуб знаменитого німецького диско-дуету «Modern Talking» і наша газета провели спеціальний захід для одеської кінокомпанії «Південь-фільм».

Акція, що відбулася в Будинку Перуцького, називалася «Музичні різдвяні зустрічі – Дискотека 80-х – для знімальної групи фільму «Скарб». На заході, крім фанатів дуету, були присутні актори картини Данило Чумак, Єлизавета Кошуба, Олександр Шубников і Валерія Носенко, головний режисер кінокомпанії Ігор Козлов-Петровський та багато інших. Також акцію, як почесний гість, відвідав відомий одеський кінорежисер, директор музею кіно Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України Вадим Костроменко («Секретний фарватер», «Дезертир», «Квартет Гварнері»). Він одержав спеціальну нагороду від фан-клубу й газети «Одеські вісті» за внесок у розвиток одеського й українського кінематографу.

Далі в межах різдвяної акції відбувся традиційний призовий конкурс на найкраще знання творчості дуету «Modern Talking» та історії Одеси, зокрема були запитання про перебування в місті у 1823-1824 роках О.С. Пушкіна. Перемогу святкував Ігор Козлов-Петровський. 

Потім на великому екрані для всіх фанатів і гостей акції були показані фрагменти фільмів «Скарб» і «Таємниця повітряного міста».

Завершила вечір дискотека.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті