Не розчиняючись в юрбі

У музеї сучасного мистецтва Одеси відкрилася  персональна виставка молодого художника Олега Димова за назвою «Самотність у юрбі».

Експозицію склали роботи в жанрі абстрактного фото, надруковані на полотні. Їх об’єднує спільна тема самотності та місця людини в житті. Одна з головних ідей проекту – представити психологічний портрет натовпу. 

– Олег Димов – представник нової й дуже успішної думаючої формації молодих одеських художників, – відзначив директор музею сучасного мистецтва Семен Кантор. – Ми знайомі кілька років, і я досить позитивно оцінюю його творчість. Я розумію, що мене багато хто захоче виправити і сказати, що це не художник, а фотограф. Але справжні фотомайстри, як на мене, – це художники. У будь-якому разі Олег Димов є таким. 

Автор подякував одеській кінокомпанії «ПІВДЕНЬ-ФІЛЬМ», яка виступила спонсором виставки.

– Один із перших наших значних проектів – це   виставка в київському інституті проблем сучасного  мистецтва, – сказав він. – І я дуже вдячний керівництву кінокомпанії за підтримку ще одного творчого задуму. В експозиції 12 нових і 6 старих робіт. Усі вони належать до напряму «сontemporary art» – актуальне мистецтво. Сподіваюся, що зможу потішити глядачів.

Виставка протриває до 29 травня.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті