Опорній школі – новий автобус

Опорна школа в Ананьївському районі отримала новий автобус, який було закуплено в межах державної програми «Шкільний автобус» шляхом співфінансування з обласного та районного бюджетів. З обласного бюджету на придбання автобуса було виділено 950 тис. гривень, ще 700 тис. гривень надав районний бюджет.

Наразі новий автобус забезпечить підвіз школярів та вчителів до нав­чального закладу і знизить навантаження на два шкільні автобуси, які були придбані раніше і зараз експлуатуються. 

За інформацією Ананьївської райдержадміністрації, для забезпечення своєчасного і безперебійного підвозу дітей та вчителів до трьох опорних шкіл району треба придбати ще один автобус і провести ремонт тих транспортних засобів, що вже тривалий час перебувають в експлуатації.

– Зараз ми надаємо особливу увагу шкільним і дошкільним навчальним закладам, розташованим в селах та селищах Одеської області, - зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський. – Придбання шкільних автобусів вирішує гостре для багатьох питання: як дітям потрапити до школи чи дитячого садка, наприклад, якщо вони живуть у сусідньому селі.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті