15.11.2017

Як мінімізувати витрати на комуналку?

Активісти з Чернігівщини платять менше – і діляться досвідом

Борьба с перегрузом усиливается – области выделено пять передвижных комплексов для габаритно-весового контроля

Пять из двадцати шести передвижных комплексов для габаритно-весового контроля (ГВК) грузовых автомобилей, приобретенных на средства Евросоюза Государственной службой Украины по безопасности на тран

Півстоліття музею

В Одесі відбулися урочистості з нагоди 50-річного ювілею військово-історичного музею 59-го Будинку офіцерів.

Привокзальна площа стає привабливішою

Привокзальна площа залізничної станції Балта (територія с. Білине Балтської ОТГ) набуває сучасного вигляду. Вся площа вкривається асфальтом, вимощуються тротуари з декоративної плитки.

Забутий маршрут буде відновлено

Керівництво райдержадміністрації планує відновити міжміський маршрут Кодима – Балта. Це станеться по завершенні ремонту траси Балта – Кодима.

І тепло, і ощадливо

У дитячому садку «Бджілка» у селі Утконосівка коштом обласного бюджету було проведено цілий комплекс  енергоощадних заходів. У будівлі замінено 75 вікон і 13 дверей.

Опорній школі – новий автобус

Опорна школа в Ананьївському районі отримала новий автобус, який було закуплено в межах державної програми «Шкільний автобус» шляхом співфінансування з обласного та районного бюджетів.

Мемориал Владислава Терзыула

Владислав Терзыул – выдающийся украинский альпинист, участник альпклуба «Одесса», взошедший на 14 высочайших вершин мира (не все восхождения были зарегистрированы официально) без применения кислоро

У ФК «Балканы» будет еще одно поле

Во время рабочей поездки в Саратский район губернатор области Максим Степанов нашел время, чтобы посетить расположенный в селе Заря стадион имени Бориса Тропанца – базу местного футбольного клуба «

Чи спрацює у нас «план Маршалла»?

Довідка «ОВ». Найбезкорисливіший акт в історії

Контрактники склали військову присягу

Незважаючи на похмурий ранок, прикордонники були в піднесеному настрої. Адже йшлося про один із найголовніших ритуалів у житті кожного військовослужбовця. 

По статус біженця – до румунів

Чотирьох порушників кордону, які намагалися перетнути на гумовому човні Дунай, затримали прикордонники Ізмаїльського загону в суботу, 11 листопада.

Яскраві ноти свята

Болградський район у суботу, 11 листопада, приймав вітання з нагоди свого 77-річчя.

Новини області

♦Одеська область

Стала в Україні лідеркою за темпами зростання промислового виробництва

Пункт сбыта краденого или «скорая финансовая помощь»?

Сегодня в Одессе чуть ли не на каждом углу расположен ломбард, а то и два-три. В районе рынка «Привоз» количества пунктов приема ценных вещей просто не сосчитать.

Сторінки