Півстоліття музею

В Одесі відбулися урочистості з нагоди 50-річного ювілею військово-історичного музею 59-го Будинку офіцерів. На зустріч, присвячену цій даті, прибули ветерани Збройних сил України, військовослужбовці Одеського гарнізону, громадські активісти – волонтери, курсанти та військові ліцеїсти.

Сьогодні музейний колектив виконує велику роботу щодо військово-патріотичного виховання молоді та наукових досліджень. Завідувачка Наталія Югова, зокрема, відзначила, що протягом цього року із залученням ветеранів війни, військовослужбовців місцевого гарнізону та допризовної молоді Одещини на базі музею регулярно провадилися уроки мужності та історії, а також інші важливі культурно-просвітницькі та виховні заходи. Окрім того, було відкрито нові експозиції, присвячені героям, які загинули під час проведення АТО на сході України. Експозиції представлені історичними фото та відеоматеріалами, а також експонатами, що свідчать про героїзм українських воїнів – захисників Батьківщини.

– Для нас принципово по гарячих слідах зібрати інформацію про героїв-військовослужбовців, які загинули, захищаючи свою країну зі зброєю в руках, – зазначила Наталія Югова.

Варто зазначити, що під час підготовки експозицій співробітники музею активно співпрацюють із представниками як Збройних сил України, так і інших силових структур. Значну допомогу їм подають працівники військкоматів і волонтери. 

Надалі колектив музею планує продовжити роботу над наповненням експозицій новими матеріалами, а також запрошує на тематичні екскурсії учнів старших класів, студентів навчальних закладів і всіх зацікавлених громадян.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті