Море, розваги та смаколики 

Сто дітей з Луганської та Донецької областей відпочивають в Одеському регіоні. У програмі десятиденного перебування — відпочинок біля моря, розваги в аквапарку, смаколики, прогулянки містом та екскурсії. Таке дозвілля та оздоровлення дітей з прифронтової зони – ініціатива очільника Одеської області Максима Степанова, який завітав до них напередодні. 

  «Я хочу щиро подякувати моїм колегам за те, що відгукнулися. Реалізація цієї ідеї вже другий рік поспіль стає можливою завдяки перерахуванню одноденної зарплатні працівників ОДА, – підкреслив голова ОДА Максим Степанов. - Окрема подяка також бізнесменам, які допомогли в організації  відпочинку. Ці діти мешкають там, де лунають постріли. А можливість відпочити біля моря, отримати найпозитивніші емоції – то є справжні ліки. Бачити малечу такими усміхненими і щасливими – справжнє щастя для нас».

 Цьогоріч організатори вирішили зробити програму різноманітнішою та встановили для малечі скриньку бажань. У неї діти складають свої листи і вказують, що ще їм хотілося б побачити в Одеській області.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті