Справді європейська школа

Відбулося офіційне відкриття Одеського ліцею «Європейський» на вулиці Маршала Говорова. Урочисту лінійку відвідали голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, одеський міський голова Геннадій Труханов, голова ОДА Максим Степанов, депутати усіх рівнів, освітяни, батьки та школярі. 

У новому навчальному закладі 20 класів, чотири з яких – для першокласників. Ліцей розрахований на 1000 учнів. Ця школа була побудована з нуля. Вона відповідає європейським стандартам доступності: просторі класи, широкі двері, ліфт і підйомник для дітей з обмеженими фізичними можливостями, два спортивних зали. Особливу увагу будівельники та проектанти надали пожежній безпеці: в стелю вмонтовано датчики системи пожежогасіння і звукового оповіщення. У разі надзвичайної ситуації сигнал автоматично отримають рятувальників. Поруч з головним корпусом – двоповерхові майстерні, де будуть проходити уроки праці. Педагоги вже замовили необхідне обладнання.

«Це день, з якого починається цікавий і не завжди легкий шлях до знань та нових відкриттів. Нехай кожен ваш день у країні знань буде плідним і світлим. Досягайте високих результатів у навчанні та будьте активними у громадському житті! Прийміть мої щирі вітання і ви, шановні вчителі Нової української школи! На вас покладено велику відповідальність – керуючись новим Закону України «Про освіту», виховувати та навчати маленьких громадян відповідно державних стандартів», – висловився голова обласної ради Анатолій Урбанський у вітальній промові.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті