Свято самоврядування

Вчора, 7 грудня, українське суспільство відзначило День місцевого самоврядування. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. 

Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 року.

З нагоди 18-ої річниці Дня місцевого самоврядування відбулось урочисте вручення нагород працівникам апарату Одеської обласної ради.

«Органи місцевого самоврядування в демократичному суспільстві – це важливий інститут народовладдя. 

Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку Одещини, зміцнення авторитету нашої держави в Європейській спільноті. Хай успіхи і перемоги окрилюють вас на нові звершення і здобутки. 

Хай панує злагода у наших діях, мудрість – у думках, а спокій – у домівках», – побажав Анатолій Урбанський у вітальній промові.

За багаторічну  сумлінну працю, вагомий особистий внесок у  розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм,  активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною відзнакою Одеської обласної ради нагородили начальника відділу по взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату обласної ради Оксану Кісельову, консультант відділу по роботі з загальною кореспонденцією управління документального забезпечення апарату обласної ради, Оксану Чечіну – консультант відділу по роботі з загальною кореспонденцією управління документального забезпечення апарату обласної ради, Олександра Харлашина, що працює за контрактом в апараті обласної ради.

Почесну грамоту Одеської обласної ради отримали Лілія Глушко – консультант прес-служби апарату обласної ради, Оксана Новицька – головний бухгалтер апарату обласної ради та Вероніка Фодченко, що працює за контрактом в управлінні обласної ради з майнових відносин.

Цінний подарунок – наручний годинник – отримали Олександр Балан – керуючий справами апарату обласної ради та  Олена Дімова – начальник відділу комунікативно-функціонального забезпечення діяльності керівництва обласної ради управління забезпечення діяльності керівництва обласної ради апарату обласної ради.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті