Несправжні міни при підступній грі

Вже більше тижня стратегічні об’єкти Одеси і околиць зазнають телефонних мінувань практично у режимі нон-стоп. Старт цьому набридливому трагіфарсу дало анонімне повідомлення про мінування Малиновського районного суду, де саме у той час слухали так звану «справу Краяна», серед фігурантів котрої є одеський міський голова Геннадій Труханов. Відтоді зловмисники «мінували» Київський районний суд, і ще раз – Малиновський.   

Крім того, аноніми погрожували підірвати Морський вокзал, де зараз швартуються військові судна, які беруть участь в україно-американських навчаннях «Сі-Бриз 2019». «Сьогодні ми замінували будівлю Морського вокзалу!- написала у листі людина, що представилася Миколою. - Ми вважаємо, що Одеса мирне місто і вимагаємо від влади прибрати всі іноземні військові кораблі з акваторії морського порту, а також провести чесні вибори (дозволити реєстрацію в якості кандидатів у народні депутати Андрія Клюєва і Анатолія Шарія)». 

Яку мету переслідували мінери адмінбудинку обласної ради на проспекті Шевченка,4 (там персонал евакуювали вже чотири рази за останні кілька днів), навіщо «атакували» будинок на Канатній, 83 та селищну раду в Затоці – наразі невідомо. Хто і навіщо оголосив мінування прес-центру Паритет, через яке була зірвана прес-конференція, що проводилася тут у четвер, теж наразі невідомо. Натомість є відомим фактом, що кожне таке фальшиве мінування обходиться державі у 20-30 тис. грн. Та й незручностей громадянам завдає неабияких. «Липень, спека, - ділиться враженнями від малоприємної картини директор департаменту освіти і науки Одеської міськради Олена Буйневич. – Десятки людей з дітьми, з інвалідністю, що йдуть до дитсадків та шкіл, сотні запитів (…), термінові договори на забезпечення закладів світлом і водою - все заблоковано: департамент паралізований повідомленнями про мінування». «Щиро зичу тим, хто так бавиться, - додала пані Буйневич, - ніколи не відчувати того, що відчуває мама з дитиною, котра отримує консультацію від чиновника на лавочці в парку».

Інна Привалова

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті