Безкоштовно надають допомогу

Вже понад чотири місяці жителі Одеси та області мають можливість скористатися послугами Громадського центру правосуддя Одеської області, який очолює голова Київського районного суду міста Одеси, глава Асоціації слідчих суддів України Сергій Чванкін. Він же є ініціатором створення Центру.

Особливо це важливо для людей похилого віку, котрим часто-густо бракує грошей. У середньому Центр протягом тижня допомагає у вирішенні правових питань не менше п’ятдесяти одеситам.  Відгуки про результати - позитивні. Наприклад, одній з пенсіонерок після мотивовано складеного листа перерахували розмір виплачуваної пенсії: тепер одеситка отримуватиме щомісяця на 650 гривень більше.  Слід сказати, що з моменту звернення до Центру до винесення рішення про перерахунок пенсії минуло близько місяця, тобто небагато часу. І таких прикладів чимало, коли фахівці допомагають людям подолати перепони бюрократії.

 Основне завдання Громадського центру правосуддя - налагодити ефективну комунікацію між окремими громадянами і державними органами.  Як показала практика, вірно складене звернення прискорює вирішення питання громадян. І це дуже важливо і для людей похилого віку, і для інвалідів, яким складно викласти свою думку як в усній, так і в письмовій формі.  Громадський центр – це, образно кажучи, провідник  громадян  в забюрократизованому сьогоденні.  Нагадаємо: Громадський центр правосуддя Одеської області - це спільний проект ГО «Асоціація слідчих суддів України» та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  Його головне завдання - надання безоплатної первинної правової допомоги жителям міста і області. Центр працює на базі Київського районного суду Одеси за адресою: вул. Варненська, 3-б.  Телефон для запису на консультацію (048) 753-19-66.

Олександр Сокол

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті