Жадібні сільради - не оздоровлені діти

ПОДАРУЙМО ДІТЯМ ЛІТО

Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій є пріоритетним завданням органів місцевої виконавчої  влади. Основна увага акцентується на наданні якісних послуг та забезпеченні безпеки під час оздоровлення та відпочинку дітей.

За інформацією голови РДА Ганни Карпової, на виконання «Районної цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків шкільного віку Ананьївського району на 2019-2021 роки» управління соціального захисту населення райдержадміністрації проведело низку організаційних заходів.

Із 3 до 21 червня 2019 року працювали 15 пришкільних таборів відпочинку, в яких відпочивали 789 дітей шкільного віку, з них 719 — учні пільгових категорій: сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей,  діти учасників бойових дій, а також відмінники навчання, талановиті та обдаровані діти.

Сьогодні в районі мешкають 2416 школярів, з яких 1598 осіб — діти пільгової категорії, які потребують особливої соціальної підтримки та уваги. Проте за кошти державного бюджету буде оздоровлено лише 9 дітей пільгових категорій в дитячих таборах «Молода гвардія», «Артек» — Пуща-Водиця та «Артек»  — Лісовий».

Ананьївська РДА надіслала рекомендаційні листи виконавчим комітетам міської та сільських рад з проханням під час формування місцевих бюджетів на 2019 рік передбачити видатки, необхідні для оздоровлення пільгових категорій дітей. На превеликий жаль, оздоровчі кошти виділили лише депутати  Новоолександрівської та Долинської сільрад. Путівки для своїх дітей-пільговиків  виконкоми закуповуватимуть самостійно. 

Також  підготовлено всі необхідні документи для забезпечення оздоровчими послугами  6 дітей пільгових категорій в ТОВ «Курортне об’єднання «Сонячний берег» (Сергіївка). 

 Оздоровча кампанія триває, і районна влада сподівається, що літо подарує дітям чимало незабутніх вражень та стане джерелом здоров’я на цілий рік. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті