«Золотий колосок» приніс золото

Кодимчани здобули золото вперше за чотири роки. В м. Очаків Миколаївської області відбулись фінальні змагання ГО ВАСФ України з футболу на призи клубу «Золотий колосок» серед трьох вікових категорій.  Наша команда (2006-2007, 2008-2009 р.н.) також взяла участь у цих змаганнях з футболу серед юнаків. Чемпіонами України стали футболісти (2006-2007 р.н.) дитячо-юнацької спортивної школи м. Кодима. 

Крім того, четверте місце посіли наші хлопці (2008-2009 р.н.), поступившись миколаївському «Торпедо». 

Молодші члени команди з футболу теж показали гарний результат, змагаючись з сильним суперником. Їхні перемоги ще попереду! 

Команда отримала Кубок, грамоту, медалі та солодкі призи від організаторів змагань. 

Кращим гравцем турніру суддівською колегією було визнано Максима Насідлецького. 

Висловлюю щиру вдячність від усієї нашої делегації основним спонсорам нашої поїздки, без яких неможливо було б здійснити футбольні мрії дітей і батьків. Дякуємо директору ТОВ «Івашківське» Михайлу Погорілому, фонду «Теплі серця», відділу освіти, молоді та спорту РДА. Завдяки їхній допомозі ми мали можливість проживати, харчуватися та відпочивати в санаторії «Очаків». Також завжди під рукою був автобус, яким вправно керував наш водій з м. Подільська Віталій Петрович  Мазур.

Дякую своїм козакам за вдалий виступ! Дякую своїй родині, яка в скрутний для мене час на змаганнях прийняла всі організаційні питання на себе. Всім низький уклін! Здоров’я та Божої благодаті! Рухаємося далі, до нових футбольних звершень!

Сергій ЄЛЬКІН, старший тренер-викладач відділення з футболу ДЮСШ м. Кодима

На знімку: команда юнаків ДЮСШ з футболу

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті