Новий дитячий майданчик

ГРОМАДІ – СЛОВО: ЗАТИШАНСЬКА ОТГ

Цими днями встановлено дитячий майданчик по вулиці Привокзальній у Затишші. Це яскраве розважальне містечко кидається в очі всім, хто курсує залізницею повз селище.

Саме обладнання майданчика коштує 67 тисяч гривень. Бюджетні кошти були витрачені й на встановлення гірок, гойдалок та інших конструкцій. Восени тут будуть висаджені дерева, аби утворилася тінь в спекотні літні дні. Голова громади Геннадій Топольницький також планує встановити ще один дитячий майданчик поблизу новозбудованого спортивного комплексу. 

 – До речі, за будівельниками, які споруджували новий стадіон біля школи, ще висить борг із десяти спортивних тренажерів, які не встигли закріпити до урочистого відкриття, – сказав Г. Топольницький. – Місцеві жителі навіть почали сумніватися: невже депутат, який програв вибори і який домігся виділення коштів з державного бюджету на будівництво нового стадіону, вирішив забрати тренажери? Це не так. Спортивні снаряди обов’язково будуть встановлені найближчим часом. Ми дуже цінуємо внесок усіх депутатів, адже за їх сприяння лише в нинішньому році в громаду «прийшло» 9 мільйонів обласних та державних коштів. Це дало можливість значно покращити інфраструктуру наших сіл. Та й взагалі, будь-яка людина, котра завела кошти в нашу ОТГ, – це друг, товариш і брат. Тож ми завжди цінували і цінуватимемо таку допомогу.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті