07.09.2013

За душевним спілкуванням

У колективі працівників Іва­нівського «Універмагу» поєдналися молодість та досвід. При­кладом для всіх є ветеран торгівлі Людмила Петрівна Коєва.

Стукай – і відчинять? А якщо не відчиняють?

Церква Іоанна Богослова в селі Нерушай Татарбунарського району – храм із сімома куполами, завширшки 20, завдовжки – 36, а заввишки 37 метрів.

Подарунки від шанувальників

Любителі сучасної музики пам’ятають, що недавно в Одесі пройшов черговий концерт екс-соліста популярного німецького дуету «Modern Talking» Томаса Андерса.

Готовність – до першого жовтня

Відбулося виїзне засідання комісії Одеської міськради, очолюваної мером Олексієм Костусєвим, з підготовки опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період.

Дивіденди – зерном і сіном

Привітати орендодавців яськівського ТОВ «Колос» приїздили нещодавно керівники райдержадміністрації, які тримають питання розрахунків сільгосппідприємств за використання землі під контролем.

Монополіст і споживач: знайти оптимальний баланс

Голова Одеського обласного відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) Ігор Юрійович Кравець провів дві зустрічі з сільськими та селищними головами, керівниками комунальних підприємств і ни

Майнові пристрасті вщухли

В Утконосівці вкотре було скликано збори уповноважених пайовиків із головним питанням порядку денного – про врегулювання майнових відносин із КСП «Вікторія».

Ходите чаще на «Привоз»

Поистине прав был тот, кто первым изрек «Жизнь полна неожиданностей».

Тріумфальне повернення екстремала

Сьогодні шум інформаційного водоспаду настільки гучний, що… Коротко кажучи, здивувати нині обивателя важко.

«Люксеон» – триразовий володар Кубка Одеси

Уперше фінальний кутовий матч з футболу у День міста був проведений 2009 року, і з того часу ця традиція залишається незмінною.

Безкомпромісні зустрічі зі стритболу

Вдев’яте обласна федерація зібрала любителів вуличного баскетболу, щоб спортивним змаганням відзначити День міста.

Новини спорту

Бронза на молодіжному Євро

Во саду ли в огороде

Просто и удобно

Оборона Одессы: дуэль разведок

В последнее время появилось много книг, посвященных деятельности советской и зарубежных разведок в годы Второй мировой войны.

Сторінки