Сонце сходить і в глибинці

Віддаленість наших селищ та сіл від культурних центрів не заважає розкритися справжнім юним талантам і піднятися до високих всеукраїнських та міжнародних сцен. 

Розповідь про найуспішніших самобутніх артистів  Любашівщини варто розпочати з дитячого хореографічного колективу «Санрайз». Його створила і вже чимало літ опікується творчою долею своїх вихованців талановитий педагог і хореограф Олена Черешньовська. Юна мистецька еліта виховується не деінде, а у стінах НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Любашівка. Останніми роками виступи колективу «Санрайз» відзначені щедрим золотим зорепадом призів, здобутих на Всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалях і конкурсах. 

Перелік їх займе чимало газетної площі, тож зупинимося на відкритому Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зірковий бриз-2018», який проходив 10-17 червня в місті Кітен (Болгарія). Його організатором виступив президент Міжнародних фестивалів та конкурсів, голова Європейської молодіжної ліги, заслужений діяч естрадної майстерності Віталій Нечитайло. Головою журі цього фестивалю був Влад Яма. 

У перший день заїзду відбулося конкурсне прослуховування, а ввечері наступного дня підбивали підсумки конкурсу. Завершився фестиваль грандіозним гала-концертом переможців та церемонією нагородження. Санрайзівці гідно виступили у фіналі і здобули Диплом лауреата ІІ ступеню в номінації «Народна хореографія». 

Також діти отримали масу задоволення та приємних емоцій, відвідавши майстер-класи відомих танцівників, побували на екскурсії в старовинному місті Сазополь, оглянули середньовічний замок і взяли  участь в роботі телевізійного гуртка та кіноклубу. Напрочуд колоритно представили юні артисти Любашівський район у конкурсі візитівок.

Здійснення цієї дитячої казки стало можливим завдяки батькам дітей, адже поїздка на фестиваль обійшлася у добру копієчку. Батьки не зупиняються ні перед чим, щоб їхні чада могли розвити свій артистичний талант і сповна насолодитися дитинством. Вагому і всебічну підтримку отримують юні зірочки і з боку районної влади, керівництва Любашівської селищної ради і численних спонсорів, які допомагають зірковому колективу з Любашівки утвердитися на мистецькому Олімпі. 

Варто додати, що наприкінці жовтня хореографічний колектив «Санрайз» став учасником Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «ArtTavriaFest», який відбувся у Херсоні, і повернувся додому з черговою перемогою.

Не менш талановитими вихованцями може похизуватися і Любашівська музична школа. Її юні вокалісти і художники також вибороли чимало престижних призів на різних фестивалях та виставках.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті