21.02.2015

Запроваджено карантин

У зв'язку з тим, що епідемія грипу, яка почалася в Ізмаїлі, набула загрозливих масштабів, на місцевому рівні було вирішено закрити на карантин усі шкільні, дошкільні, позашкільні заклади міста.

Домашні матчі – на виїзді

Вирішено, що баскетбольний клуб «Одеса» буде проводити домашні матчі на виїзді. Про це нашому кореспондентові повідомив прес-аташе клубу Владислав Уцеховський.

Андрій Воронін завершив кар'єру

Одесит Андрій Воронін оголосив про своє рішення закінчити кар'єру. Приводом для цього стала травма шиї, якої він зазнав 2013 року.

На пенсію не збирається

Легендарний бразилець Роналдиньо може продовжит

Опустилися на дві сходинки

В оновленому рейтингу ФІФА Уругвай потіснив збірну Іспанії з 9-го місця на 10-те.

Історія в пурпурних тонах

На сцені Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного – прем'єра вистави «Тітка Чарлея».

Історія в пурпурних тонах

На сцені Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного – прем'єра вистави «Тітка Чарлея».

Коли Кощій залишається живий

Не так давно Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного на суд глядачів представив дитячу рок-оперу «Царівна-Жаба» (постановка головного режисера Володимира Подгородинського).

Наші діти знову шукають скарби

В Одесі продовжуються зйомки багатосерійного пригодницького дитячо-юнацького фільму

«Якби мені, мамо, намисто…»

Соломія Амвросіївна Крушельницька (23.09.1872 – 16.11.1952) – оперна діва, одна з найкращих інтерпретаторок творів українських композиторів, зокрема М.В. Лисенка, на тексти Кобзаря.

Незламна твердиня

Свій сталінградський архів я почав створювати в тепер уже далекому 1956 році, коли проходив строкову службу солдатську в уславленому місті на Волзі.

«Інколи сам не вірю, що залишився живим»

– На цій фотографії ви бачите кавалериста Михайла Шуляка. Він гідно захищав Батьківщину. Свідченням того є його бойові нагороди, серед яких, зокрема, медаль «За відвагу».

Бігати по інстанціях не треба

Центр надання адміністративних послуг Великомихайлівської райдержадміністрації працює вже понад рік.

Державна реєстрація права власності на підставі рішення про передачу об’єкта нерухомого майна з державної у комунальну власність

Відносини, пов’язані з державною реєстрацією прав на нерухоме майно та їх обтяжень, регулюються Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.200

Вечір мистецтва та кохання

Творчий вечір «Про кохання у великих спільнотах» в Одеському літературному музеї почався з романтичної музики у виконанні концертмейстера Євгена Кострицького, за участю Лариси Могилевської (скрипка

Сторінки