Історія в пурпурних тонах

На сцені Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного – прем'єра вистави «Тітка Чарлея». Нагадаємо, п'єсу відомого драматурга Брен­дона Томаса вперше поставили в Лондоні сто двадцять три роки тому – 29 лютого 1892-го. Тоді постановка побила всі рекорди своєї доби. Успіх був шалений – такий, що виставу довелося перенести в більший за розміром театр.

Напередодні прем'єри в будинку театру музкомедії відбулася прес-конференція в пурпурних тонах, як її охрестили деякі журналісти. На звичне запитання: «Чим будете дивувати публіку?» режисер-постановник Володимир Подгородинський, він же головний режисер театру, загадково посміхнувся і сказав: «Приходьте на виставу, все побачите». У плині бесіди, однак, зізнався, що хотів привнести у твір більше людської драми, адже головний герой – проста людина, зі зрозумілими почуттями й цілим калейдоскопом переживань. 

– Буде багато балету, – відкриває завісу таємниці балетмейстер Ганна Рубіна. – Актори будуть буквально співати тілом. 

Хоча спочатку через складне економічне становище планували обійтися без потужної хореографії.

– Спостерігаючи за репетиціями, побачила, що на сцені спочатку два танцюристи, потім чотири, потім шість… Ну а потім я погодилася з рішенням режисера, що балет у постановці просто необхідний, – говорить директорка театру Олена Редько. 

Театр активно став займатися піаром, у хорошому змісті цього слова. У межах прес-конференції директорка представила нову працівницю по зв'язках із громадськістю Тетяну Орел. Саме з її ініціативи обстановка під час спілкування була витримана в кольорах прем'єрної вистави – анг­лійська клітинка на пурпурному тлі. У цій же тональності оформлено й афішу. 

– Ми б прагли, щоб ці кольори асоціювалися в одеситів і гостей міста з нашою виставою, – говорить, посміхаючись, О. Редько. – Із цікавою історією, повною доброго гумору, гарної гри та яскравих емоцій. Тож ласкаво просимо на прем'єру «Тітки Чарлея». 

На прем'єрні вистави можна ще встигнути сьогодні й за тиждень – 28 лютого. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті