Про інформацію обласної територіальної виборчої комісії
по виборах депутатів Одеської обласної ради
Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 3 статті 4 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, статті 77 та пункту 1 статті 78 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, рішення обласної територіальної виборчої комісії по виборах депутатів Одеської обласної ради від 19 лютого 2008 року № 255 щодо визнання обраним депутатом Одеської обласної ради V скликання наступного за черговістю кандидата по виборчому списку “Блок Юлії Тимошенко” - виборчий блок політичних партій „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”, Українська соціал-демократична партія, заслухавши інформацію обласної територіальної виборчої комісії по виборах депутатів Одеської обласної ради, обласна рада
ВИРІШИЛА:
Інформацію обласної територіальної виборчої комісії по виборах депутатів Одеської обласної ради щодо визнання обраним депутатом Одеської обласної ради V скликання наступного за черговістю кандидата по виборчому списку “Блок Юлії Тимошенко” - виборчий блок політичних партій „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”, Українська соціал-демократична партія – Казачонка Геннадія Костянтиновича взяти до відома.
Голова обласної ради М.Л.Скорик
6 червня 2008 року
№ 521-V
У К Р А Ї Н А
ОДЕСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
Про розгляд нової редакції обласної цільової програми підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Одеській області
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні», постанови Кабінету Міністрів України 22 лютого 2008 року № 107 «Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу», з урахуванням вимог УЄФА обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію обласної державної адміністрації щодо розробленої нової редакції обласної цільової програми підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Одеській області взяти до відома.
2. Рекомендувати обласній державній адміністрації з урахуванням зауважень постійних комісій обласної ради звернутися до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України 22 лютого 2008 року № 107.
3. Обласній державній адміністрації, у разі внесення змін до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, внести відповідні зміни до цільової програми підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Одеській області та внести її на розгляд сесії обласної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на президію обласної ради.
Голова обласної ради М.Л.Скорик
6 червня 2008 року
№ 524-V
У К Р А Ї Н А
О Д Е С Ь К А О Б Л А С Н А Р А Д А
Р І Ш Е Н Н Я
Про затвердження регіональної цільової програми
заміни, модернізації, капітального ремонту, диспетчеризації
та технічної експертизи ліфтів на 2008 - 2010 роки
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою поліпшення роботи ліфтового господарства та забезпечення надійної і безпечної експлуатації ліфтів у житловому фонді та об’єктах соціально-культурного призначення області, у зв’язку з масовим старінням ліфтового господарства області, обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити регіональну цільову програму заміни, модернізації, капітального ремонту, диспетчеризації та технічної експертизи ліфтів на 2008 - 2010 роки (додається).
2. Одеській обласній державній адміністрації щорічно при формуванні проекту обласного бюджету Одеської області передбачати кошти на виконання заходів, передбачених регіональною цільовою програмою заміни, модернізації, капітального ремонту, диспетчеризації та технічної експертизи ліфтів на 2008 - 2010 роки, за рахунок коштів загального фонду обласного бюджету в межах наявного фінансового ресурсу.
3. Рекомендувати районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення, сільських та селищних рад щороку під час формування проектів місцевих бюджетів передбачати видатки на технічне обслуговування та проведення технічної експертизи, ремонту, модернізації, заміни та диспетчеризації ліфтів житлового фонду та об’єктів соціально-культурного призначення області.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань будівництва.
Голова обласної ради М.Л.Скорик
6 червня 2008 року
№ 526-V
Додаток
до рішення обласної ради
від 6 червня 2008 року
№ 526-V
Регіональна цільова програма
заміни, модернізації, капітального ремонту, диспетчеризації
та технічної експертизи ліфтів на 2008 - 2010 роки
1. ЗМІСТ ПРОГРАМИ
1. Паспорт регіональної цільової програми заміни, модернізації, капітального ремонту, диспетчеризації та технічної експертизи ліфтів на 2008 - 2010 роки
2. Загальна частина
3. Проблема, на вирішення якої спрямована Програма
4. Мета та основні завдання Програми
5. Механізм виконання Програми
6. Обсяги та джерела фінансування; строки виконання Програми
7. Очікувані результати виконання Програми
8. Координація та контроль за ходом виконання Програми
1. Паспорт
регіональної цільової програми
модернізації системи ліфтового господарства в Одеській області
на 2008-2010 роки
1. Головне управління капітального будівництва обласної державної адміністрації
(найменування головного розпорядника)
2. Відповідальні виконавці: Головне управління капітального будівництва обласної державної адміністрації
(найменування відповідальних виконавців)
3. Регіональна цільова програма заміни, модернізації, капітального ремонту, диспетчеризації та технічної експертизи ліфтів на 2008 - 2010 роки
(найменування бюджетної програми)
4. Обсяг бюджетного призначення: 19 500,0 тис. грн, з них із загального фонду – 19 500,0 тис. грн, у тому числі 2008 рік – 5 000,0 тис. грн., 2009 рік – 7 500,0 тис. грн., 2009 рік – 7 000,0 тис. грн.
5. Законодавчі підстави для виконання бюджетної програми:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні".
6. Мета бюджетної програми:
Створення належних умов проживання у житлових будинках з підвищеною поверховістю, підвищення ефективності експлуатації системи ліфтового господарства області.
7. Напрямки діяльності:
№-Напрямки діяльності
-Напрямки діяльності, що здійснюються у межах загального фонду обласного бюджету
1.-Проведення технічної експертизи ліфтів
2.-Проведення капітального ремонту ліфтів
3.-Проведення модернізації ліфтів
4.-Проведення заміни ліфтів
5.-Проведення диспетчеризації ліфтів
8. Категорії економічної класифікації:
КЕКВ-Найменування
1137-Поточний ремонт обладнання, інвентарю та будівель; технічне обслуговування обладнання
1139-Оплата інших послуг та інші видатки
2110-Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
2133-Капітальний ремонт інших об'єктів
9. Результативні показники, що характеризують виконання бюджетної програми на 2008 рік:
№ з/п-Показники-Одиниця виміру-Джерело інформації-2008 рік-2009 рік-2010 рік-Разом
1.-Витрат
1.-Витрати на проведення капітального ремонту ліфтів-тис. грн.-звіт-1 300,0-1 900,0-1 900,0-5 100,0
2.-Витрати на проведення модернізації ліфтів-тис. грн.-звіт-2 100,0-3 200,0-2 900,0-8 200,0
3.-Витрати на проведення заміни ліфтів-тис. грн.-звіт-1 400,0-2 100,0-1 900,0-5 400,0
4.-Витрати на проведення технічної експертизи ліфтів-тис. грн.-звіт-100,0-150,0-150,0-400,0
5.-Витрати на автоматизацію та диспетчеризацію ліфтів-тис. грн.-звіт-100,0-150,0-150,0-400,0
2.-Продукту
2.1-Відсоток диспетчеризації ліфтів -%-звіт-74-80-91-
3.-Ефективності
3.1-Зниження експлуатаційних витрат на обслуговування 1 ліфта-%-звіт-10-15-20-
3.2-Зменшення часу простою ліфтів-%-звіт-50-75-100-
2. Загальна частина
Регіональна цільова програма заміни, модернізації, капітального ремонту, диспетчеризації та технічної експертизи ліфтів на 2008 - 2010 роки (далі - Програма) розроблена у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення колегії Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 01.04.2003 року № 12 «Про стан лiфтовоro roсподарства у житловому фонді України» та з урахуванням Комплексної Програми заміни, модернiзацiї, капітального ремонту, диспетчеризaцiї та теxнiчної експертизи лiфтiв у м. Одесі на 2007-2010 роки.
3. Проблема, на вирішення якої спрямована Програма
Ліфтовий парк області (без міста Одеси) складає 683 одиниці, які встановлені у 195 житлових будинках. 139 ліфтів (біля 21%) в Одеській області знаходиться в експлуатації 25 і більше років, 44 ліфти або 6,4% не працюють.
Ліфти відносяться до вертикального транспорту підвищеної небезпеки i вiдповiдно до вимог Державних cтaндapтiв № 22011-95 їхня експлуатaцiя після закінчення 25-тилітнього експлуатаційного тepмiнy заборонена до заміни чи модернізації.
Згідно з Положенням про систему технічного обслуговування і ремонту ліфтів в Україні, затвердженим наказом Державного комітету будівництва, архітектури і житлової політики України від 14.04.2000р. № 73, всі ліфти, що відпрацювали встановлені експлуатaцiйнi терміни, підлягають обов'язковому технічному експертному обстеженню, яке здійснюється спецiалiзованою метрологічною органiзацiєю. Забезпечення проведення експертного обстеження потребує фінансових коштів та виконання необхідного комплексу робіт за його результатами (капітального ремонту, заміни чи модернiзацiї) для вирішення питання про подовження експлуатаційного тepмiнy.
Погіршення економічної ситуації у другій половині 90-х poкiв минулого сторіччя позначилося i на cтaнi ліфтового парку Одеської області. Ліфтове господарство області має високий рівень фізичного і морального зносу конструкцій та електрообладнання, а його заміна чи модернізація не проводиться через брак коштів у місцевих бюджетах області на житлово-комунальне господарство, що призвело до збільшення кількості ліфтів, технічний стан яких не дозволяє їх подальшу експлуатацію.
Важливе значення має стан диспетчерського зв'язку лiфтiв, адже від цього залежить безпечна робота та оперативність вжиття заходів при аварiйниx зупинках ліфтів.
Забезпечення нормальної роботи ліфтів є надзвичайно важливою соціальною проблемою. Непрацюючі ліфти значно ускладнюють повсякденне життя iнвалiдiв i людей похилого вiкy.
В нинішніх умовах назріла об’єктивна необхідність в розробці Програми та реалізації заходів щодо заміни, модернізації, капітального ремонту, диспетчеризації та технічної експертизи ліфтів (таблиця 1).
4. Мета та основні завдання Програми
Мета Програми полягає в створенні належних умов проживання у житлових будинках з підвищеною поверховістю, забезпеченні нормальної та безпечної роботи лiфтiв у житловому фонді та об’єктах соціально-культурного призначення області, підвищенні ефективності експлуатації системи ліфтового господарства області.
Програма передбачає:
проведення технічної експертизи лiфтiв для виявлення їх технічної придатності для подальшої експлуатації, визначення виду ремонту (заміна, модернізація, капітальний ремонт, диспетчеризація та технічна експертиза) та ваpтocтi робіт;
заміна лiфтiв, що відпрацювали більше ніж 25 років, та мають велике зношення обладнання;
продовження тepмiнy експлуатації ліфтів;
покращання соціально-побутового обслуговування населення, підвищення якості надання комунальних послуг;
поліпшення технічних характеристик і естетичного стану ліфтів;
реконструкція та ремонт обладнання диспетчерського зв'язку для забезпечення оперативної лiквiдацiї аварійного стану лiфтiв i забезпечення безпеки пасажирів;
впровадження новітніх технологій та організаційних заходів із підвищення ефективності експлуатації системи ліфтового господарства області.
5. Механізм виконання Програми
Реалізація Програми по заміні, модернізації, капітальному ремонту, диспетчеризації та технічній експертизі ліфтів здійснюється:
- з врахуванням даних, які визначаються в ході проведення експертних обстежень ліфтів, уточнюються види робіт та черговість виконання їх в кожному місті та районі області окремо;
- за наявності дефектних актів та кошторисів на заміну, модернізацію, капітальний ремонт ліфтів, які визначають їх технічний стан, перелік несправностей, уточнену вартість необхідних матеріалів та обладнання.
Програма виконується Головним управлінням капітального будівництва обласної державної адміністрації. До виконання Програми можуть бути залучені спеціалізовані підприємства, підприємства, установи та організації всіх форм власності.
6. Обсяги та джерела фінансування; строки виконання Програми
Фінансування заходів з виконання Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету в межах наявного фінансового ресурсу та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.
Видатки обласного бюджету на виконання Програми складуть 19 500 тис. грн., у тому числі по роках:
- 2008 рік – 5 000,0 тис. грн.;
- 2009 рік – 7 500,0 тис. грн.;
- 2010 рік – 7 000,0 тис. грн.
Фінансування заходів щодо проведення технічної експертизи, ремонту, модернізації, заміни та диспетчеризації ліфтів житлового фонду та об’єктів соціально-культурного призначення області, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області та комунальною власністю міст та районів області, здійснюється по роках:
2008 рік - житловий фонд та об’єкти соціально-культурного призначення області, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області;
2009 – 2010 роки - житловий фонд та об’єкти соціально-культурного призначення області, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області та комунальною власністю міст та районів області.
Перерахування коштів з обласного бюджету Одеської області містам і районам області здійснюється на умовах співфінансування в обсязі 10 відсотків, які щорічно передбачаються міськими міст обласного значення та районними радами в місцевих бюджетах Одеської області.
Реалізація Програми здійснюється протягом 2008-2010 років.
7. Очікувані результати виконання Програми
Виконання Програми забезпечить:
скорочення тepмiнy простоїв ліфтів, забезпечення надійної та безпечної роботи лiфтiв, запобігання травматизму;
поліпшення роботи ліфтового господарства Одеської області і поступового приведення ліфтів та диспетчерських систем контролю за технічним обладнанням житлових будинків та об’єктів соціально-культурного призначення до сучасних вимог.
8. Координація та контроль за ходом виконання Програми
Відповідальність за виконання Програми несе Одеська обласна державна адміністрація в особі Головного управління капітального будівництва, яка щорічно звітує перед Одеською обласною радою про результати її виконання.
Контроль за виконанням Програми здійснює Одеська обласна рада в особі постійної комісії обласної ради з питань будівництва.
У К Р А Ї Н А
О Д Е С Ь К А О Б Л А С Н А Р А Д А
Р І Ш Е Н Н Я
Про затвердження регіональної програми
впровадження програмно-технічного комплексу
автоматизованої системи проведення технічного огляду транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (ПТК АСПТО)на період 2008 - 2011 років
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”, з урахуванням розпорядження Міністерства внутрішніх справ України від 1 квітня 2004 року № 34 обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Регіональну програму впровадження програмно-технічного комплексу автоматизованої системи проведення технічного огляду транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (ПТК АСПТО) на період 2008 - 2011 років (додається).
2. Одеській обласній державній адміністрації щорічно при формуванні проектів обласного бюджету Одеської області передбачати кошти на виконання заходів, передбачених регіональною програмою впровадження програмно-технічного комплексу автоматизованої системи проведення технічного огляду транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на період 2008 - 2011 років, за рахунок коштів загального фонду обласного бюджету.
3. Рекомендувати районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення, сільських та селищних рад розробити відповідні програми та щороку під час формування проектів місцевих бюджетів передбачати видатки на виконання заходів.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань транспорту і шляхів.
Голова обласної ради М.Л.Скорик
6 червня 2008 року
№ 528-V
Додаток
до рішення обласної ради
від 6 червня 2008 року
№ 528-V
Регіональна програма
впровадження програмно-технічного комплексу
автоматизованої системи проведення технічного огляду транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів
(ПТК АСПТО)на період 2008 - 2011 років
м. Одеса
1. Проблеми та обґрунтування необхідності їх
вирішення програмним методом.
Одним із фінансово і соціально значущих джерел надходжень до доходної частини місцевих бюджетів Одеської області, у т.ч. до обласного бюджету і міського бюджету м. Одеси, є податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (далі - ПВТЗ). Платники ПВТЗ, об’єкти оподаткування, порядок розрахунку і сплати ПВТЗ тощо визначені Законом України „Про податок з власникiв транспортних засобiв та iнших самохiдних машин i механiзмiв” від 11 лютого 1991 року (зі змінами і доповненнями). У преамбулі закону сформульована і спрямованість ПВТЗ як джерела фінансування будiвництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобiльних шляхiв загального користування та проведення природоохоронних заходiв на водоймищах.
Проблеми, що існують на даний час при зборі та обліку ПВТЗ:
• Велика кількість об'єктів оподаткування, відповідно власників транспортних засобів - платників податку, що вимагає наявності ефективного механізму обліку платників для контролю правильності оплати ПВТЗ;
• Часта зміна реквізитів власника і місця реєстрації транспортного засобу, що ускладнює процес обліку ПВТЗ;
• Велика кількість пільговиків як за кількістю, так і за видами пільг.
В Одеській області для виконання положень Закону України „Про податок з власникiв транспортних засобiв та iнших самохiдних машин i механiзмiв” задіяні наступні організації та їх структурні підрозділи:
1. Управління Державної автоінспекції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області (ДАІ ГУМВС України) – виконавець робіт.
2. Державна податкова адміністрація України в Одеській області (ДПАУ) – контроль за надходженням від податку з власникiв транспортних засобiв та iнших самохiдних машин i механiзмiв.
3. Головне управління Державного казначейства України в Одеській області – розподіл коштів між місцевими бюджетами області.
4. Станції технічного обслуговування автотранспортних засобів (СТО) – виконавці робіт.
5. Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації – координатор заходів, замовник робіт.
6. Комунальне підприємство „Обласний інформаційно-аналітичний центр” – виконавець заходів Програми.
На сьогоднішній день механізм збору і обліку ПВТЗ побудований на принципі суб'єктивної уніфікації, тобто на нижньому рівні (інспектора ДАІ МРЕВ):
проводиться перевірка відповідності транспортного засобу поданим документам;
визначається дійсність документа про технічний огляд транспортного засобу;
нараховується ПВТЗ;
проводиться оплата ПВТЗ у банківській установі;
перевіряється оплата ПВТЗ;
видається талон технічного огляду транспортного засобу.
Такий підхід породжує концентрацію в одному місці початкової інформації для збору і обліку ПВТЗ і через повну автономність є суб’єктивним і важко контрольованим.
За рахунок впровадження системи було забезпечене значне збільшення надходження податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (таблиця 1).
Запровадження АСПТО дозволить поліпшити якість проведення державного технічного огляду, знизити кількість неоглянутих транспортних засобів, підвищити професійну підготовленість співробітників Державтоінспекції та виключити випадки корупції під час проведення державного технічного огляду, що забезпечить максимальне підвищення збору податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та контроль повноти сплати цього податку.
Розрахунок ефективності надходжень до доходної частини місцевих бюджетів Одеської області від податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в умовах застосування АСПТО наведено у додатку 2 до Програми.
2. Мета Програми.
Метою Програми є впровадження єдиної автоматизованої системи обліку та контролю надходжень до місцевих бюджетів коштів від податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.
Програмно-технічний комплекс автоматизованої системи проведення технічного огляду транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів спрямований на створення єдиної інформаційної бази даних, що містить об’єктивну, актуальну інформацію про всі об’єкти ПВТЗ; впровадження єдиної організаційно-технічної платформи збору та обліку ПВТЗ; оперативність та достовірність прийому та обробки платежів ПВТЗ; виключення суб’єктивного фактору як при нарахуванні ПВТЗ, так і при контролі здійснення усіх платежів.
3. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язування проблеми, обсягів та джерел фінансування.
Реалізація Програми впровадження АСПТО здійснюється одночасно за декількома напрямками:
• Вивчення і узагальнення всіх необхідних даних для створення бази даних системи, дані щодо технічних параметрів транспортних засобів, таблиці нарахування податку з власників транспортних засобів тощо.
• Створення нормативних документів та інструкцій для учасників АСПТО.
• Проведення навчання з інспекторами та касирами банківських установ.
• Створення необхідного програмного забезпечення.
• Аналіз і удосконалення технології проведення техогляду транспортних засобів, направлений на повний контроль і облік здійснення всіх необхідних платежів, у тому числі і податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів. Облік пільг, наданих власникам транспортних засобів.
• Створення централізованої бази даних транспортних засобів, що проходили техогляд, прив’язка її до бази даних здійснених платежів, можливість одночасної перевірки автомобілів по базах даних ДАІ.
• Створення необхідної інфраструктури для взаємодії учасників системи АСПТО між собою в реальному режимі часу: оснащення комп'ютерною технікою, необхідною для повноцінного функціонування АСПТО, створення і настроювання каналів зв'язку, прокладка локальних мереж, підключення і налаштування мережевого устаткування.
• Комплексні технічні заходи, направлені на підтримку нормального функціонування системи АСПТО - профілактика і контроль роботи програмних і технічних засобів системи, відстеження і усунення збоїв і нештатних ситуацій, контроль і підтримка в актуальному стані баз даних АСПТО.
• Оперативне внесення в АСПТО всіх змін, пов'язаних із зміною нормативних і технологічних актів, введення в перелік нових послуг, зміна номерів рахунків тощо.
Передбачається впровадження АСПТО в наступних містах і селищах Одеської області: Ізмаїл, Іллічівськ, Котовськ, Теплодар, Южне, Арциз, Балта, Білгород-Дністровський, Біляївка, Березівка, Болград, Іванівка, Комінтернівське, Кілія, Вилкове, Кодима, Красні Окни, Любашівка, Миколаївка, Овідіополь, Рені, Саврань, Сарата, Тарутине, Ширяєве.
Фінансування обласних заходів Програми щорічно здійснюється в рамках бюджетних призначень, затверджених обласним бюджетом на відповідний рік.
Відповідно до пункту 2 статті 52 Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів зараховується як до обласного бюджету, так и до бюджетів міст – обласних центрів, міських, селищних та сільських бюджетів. Виходячи з наведеного, пропонується залучення до реалізації даної програми коштів місцевих бюджетів.
Ресурсне забезпечення регіональної цільової програми
Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми-Строки виконання програми
(тис. грн.)-Усього витрат на виконання програми
-2008 рік-2009 рік-2010 рік-2011 рік-
Обсяг ресурсів, усього,-8 700,0-6 200,0-6 200,0-6 200,0-27 300,0
у тому числі:-----
обласний бюджет -4 200,0-3000,0-3000,0-3000,0-13 200,0
міський бюджет
м. Одеси-4 500,0-3200,0-3200,0-3200,0-14 100,0
4. Виконавці Програми та строки виконання Програми
Виконання заходів Програми забезпечується комунальним підприємством „Обласний інформаційно-аналітичний центр”, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання заходів програми, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.
Виконання програми передбачається здійснити протягом 2008 - 2011 роки.
5. Напрями діяльності і завдання Програми:
Поетапне впровадження ПТК АСПТО у всіх підрозділах учасників системи АСПТО.
Впорядкування інформації і створення єдиних баз даних суб'єктів (власників транспортних засобів – платників ПВТЗ) і об'єктів оподаткування (транспортним засобам), власників транспортних засобів тих, що користуються пільгами по оплаті ПВТЗ.
Підключення до системи ПТК АСПТО ДПА України в Одеській області.
Забезпечення працездатності ПТК АСПТО у всіх підрозділах учасників системи АСПТО.
Напрями діяльності та заходи регіональної програми додаються наведено у додатку 3 до Програми.
6. Координація та виконання заходів Програми.
Координацію та виконання заходів, передбачених Програмою, здійснює управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку Одеської обласної державної адміністрації та комунальне підприємство „Обласний інформаційно-аналітичний центр”.
Контроль за ходом виконання Програми покладається на постійну комісію обласної ради з питань транспорту і шляхів.
Додаток 1
до Програми
Паспорт регіональної програми
впровадження програмно-технічного комплексу автоматизованої системи проведення технічного огляду самохідних машин і механізмів (ПТК АСПТО) на період 2008-2011 років
1. Найменування бюджетної програми - Регіональна програма впровадження програмно-технічного комплексу автоматизованої системи проведення технічного огляду самохідних машин і механізмів (ПТК АСПТО) на період 2008-2011 років.
2. Головний розпорядник коштів обласного бюджету - управління морегосподарського комплексу, транспорту і зв’язку обласної державної адміністрації.
3. Відповідальний виконавець – комунальне підприємство обласної ради «Обласний інформаційно-аналітичний центр».
4. Обсяг бюджетного призначення: 13 200,0 тис. гривень, у тому числі загальний фонд – 13 200,0 тис. гривень.
5. Законодавчі підстави для виконання бюджетної програми - Закон України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”.
6. Мета бюджетної програми:
Впровадження єдиної автоматизованої системи обліку та контролю надходжень до доходної частини місцевих бюджетів Одеської області від податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.
7. Напрямки діяльності:
№-Напрямки діяльності
-Напрямки діяльності, що здійснюються у межах загального фонду обласного бюджету
1.-Впровадження єдиної організаційно-технічної платформи збору та обліку податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в Одеській області
2.-Впорядкування інформації та створення єдиної бази даних, що містить інформацію про об’єкти оподаткування
3.-Забезпечення працездатності системи
8. Категорії економічної класифікації:
КЕКВ-Найменування
1139-Оплата інших послуг та інші видатки
2110-Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
2300-Придбання землі і нематеріальних активів
9. Результативні показники, що характеризують виконання бюджетної програми на 2008 – 2011 роки:
№ з/п-Показники-Одиниця виміру-Джерело інформації-Загальний фонд-Спеціальний фонд-Разом
1.-Витрат
1.-Впровадження єдиної організаційно-технічної платформи збору та обліку податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в Одеській області-тис. грн.-звіт-5 730,0--5 730,0
2.-Впорядкування інформації та створення єдиної бази даних, що містить інформацію про об’єкти оподаткування-тис. грн.-звіт-1 850,0--1 850,0
3.-Забезпечення працездатності системи-тис. грн.-звіт-5620,0--5 620,0
2.-Продукту
2.1-Збільшення обсягу надходжень податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів до обласного бюджету Одеської області від запровадження системи-тис. грн.-звіт-19 373,0--19 373,0
2.2-Збільшення кількості зареєстрованих транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів (%) від запровадження системи-%
-звіт-31,2--31,2
3.-Ефективності
3.1-Витрати обласного бюджету на збільшення на 1 грн обсягу надходжень від податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів до обласного бюджету Одеської області-тис. грн.-звіт-0,68--0,68
Начальник управління морегосподарського
комплексу, транспорту і зв’язку обласної
державної адміністрації О.С. Голокоз
Погоджено: Начальник Одеського
головного фінансового управління
обласної державної адміністрації М.А. Васюра
Таблиця 1
(в тис. грн.)
Показники-2003 рік-2004 рік-2005 рік-2006 рік-2007 рік
-Факт-Факт-Темп росту %-Факт-Темп росту %-Факт-Темп росту %-Факт-Темп росту %
Надходження податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів-27 467,4-33 541,6-122,1-42 758,8-127,5-53 274,5-124,6-67 446,4-126,6
у тому числі:---- -- - - -
міський бюджет м. Одеси- 8 958,1-11 595,0-129,4-15 052,1-129,8-19 252,1-127,9-24 827,6-129,0
обласний бюджет, міські (міст обласного і районного значення), селищні і сільські бюджети-11 152,3-13 457,9-120,7-27 706,7-205,9-34 022,4-122,8-42 618,8-125,3
У К Р А Ї Н А
О Д Е С Ь К А О Б Л А С Н А Р А Д А
Р І Ш Е Н Н Я
Про внесення змін до рішення обласної ради
від 29 лютого 2008 року № 465-V „Про затвердження
обласної соціальної цільової програми «Милосердя в дії»
на 2008 – 2009 роки”
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести такі зміни та доповнення до розділу 6 «Напрями діяльності та заходи Програми» додатку до рішення обласної ради від 29 лютого 2008 року № 465-V „Про затвердження обласної соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на 2008 – 2009 роки”:
- у пункті 1.1 „Надання цільової адресної допомоги малозабезпеченим верствам населення області та сім’ям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах” у графі „Обсяги фінансування (тис. грн.)” у колонках „2008 рік” цифру«500,0» замінити на цифру„650,0».
- у пункті 1.2 „Надання цільової адресної допомоги малозабезпеченим верствам населення області та сім’ям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах”, у графі „Обсяги фінансування (тис. грн.)” у колонках „2008 рік і 2009 рік” цифри «500,0» і «650,0» замінити на цифри „1 000,0» і «1 150,0».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціальної політики.
Голова обласної ради М.Л.Скорик
6 червня 2008 року
№ 532-V
У К Р А Ї Н А
О Д Е С Ь К А О Б Л А С Н А Р А Д А
Р І Ш Е Н Н Я
Про звіт Головного управління земельних ресурсів у Одеській області щодо стану реалізації земельної реформи в Одеській області
У відповідності до пункту 16 статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, пункту «в» статті 8 Земельного кодексу України, Указу Президента України від 14 лютого 2008 року № 121/2008 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 січня 2008 року «Про стан виконання Указу Президента України від 21 листопада 2005 року № 1643 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 червня 2005 року «Про стан додержання вимог законодавства щодо підвищення ефективності державної політики у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель», плану роботи Одеської обласної ради на 2008 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 20 грудня 2007 року № 426-V, заслухавши інформацію Головного управління земельних ресурсів у Одеській області, обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію Головного управління земельних ресурсів у Одеській області щодо стану реалізації земельної реформи в Одеській області взяти до відома.
2. Рекомендувати місцевим державним адміністраціям, сільським, селищним, міським та районним радам протягом 2008-2009 років забезпечити замовлення та фінансування робіт щодо встановлення меж населених пунктів, розмежування земель державної та комунальної власності, інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, встановлення водоохоронних зон та прибережних захисних смуг водних об’єктів, меж територій природно-заповідного фонду, рекреаційного, оздоровчого та лісогосподарського призначення, провести суцільну інвентаризацію та забезпечити приведення у відповідність до вимог чинного законодавства договорів оренди земель державної та комунальної власності, розроблення генеральних планів забудови населених пунктів області.
3. Рекомендувати Головному управлінню земельних ресурсів у Одеській області завершити до кінця 2008 року видачу державних актів на право власності на землю власникам сертифікатів на право власності на земельну частку (пай), проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, що фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, реалізацію заходів, фінансування яких передбачено у 2008 році Регіональною програмою використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель в Одеській області на 2007-2010 роки.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою.
Голова обласної ради М.Л.Скорик
6 червня 2008 року
№ 535-V
У К Р А Ї Н А
О Д Е С Ь К А О Б Л А С Н А Р А Д А
Р І Ш Е Н Н Я
Про створення ландшафтного заказника місцевого значення «Лузанівський ліс» на території Комінтернівського району Одеської
області
Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 52, 53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», на виконання рішення обласної ради від 1 січня 1993 року № 496-ХХІ «Про заходи по збереженню і розвитку природно-заповідного фонду області» обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Оголосити у Комінтернівському районі територію водоохоронного лісу у прибережній зоні Чорного моря загальною площею 116,668 га (відання ДП «Одеське лісове господарство») ландшафтним заказником місцевого значення «Лузанівський ліс», з них в межах Крижанівської сільської ради - 36,71 га та Фонтанської сільської ради - 79,958 га.
2. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Одеській області в місячний термін забезпечити розробку положення про ландшафтний заказник місцевого значення «Лузанівський ліс» та передачу створеного об'єкта під охорону постійного землекористувача з оформленням відповідних охоронних зобов'язань.
3. Комінтернівській районній державній адміністрації протягом 3-х місяців організувати розробку проектної документації з організації та встановлення меж і виносу їх в натуру, позначення на планово-картографічних матеріалах землекористувача, району, встановлення охоронних знаків та інформаційних аншлагів.
4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 9 листопада 2007 року № 361-V «Про створення ландшафтного заказника місцевого значення «Лузанівський ліс».
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, природокористування, надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків.
Голова обласної ради М.Л.Скорик
6 червня 2008 року
№ 541-V
У К Р А Ї Н А
О Д Е С Ь К А О Б Л А С Н А Р А Д А
Р І Ш Е Н Н Я
Про організацію та встановлення меж селища Біле на території
о. Зміїний Вилківської міської ради Кілійського району
Одеської області
На підставі статей 8, 173, 174 Земельного кодексу України, пункту 26 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 11 Закону України «Про основи містобудування», Положення про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою Української РСР, затвердженого Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 12 березня 1981 року № 1654-Х, враховуючи рішення Вилківської міської ради Кілійського району від 19 лютого 2008 року № 494-V, Кілійської районної ради від 4 березня 2008 року № 142-V, позитивний висновок державної землевпорядної експертизи щодо проектної документації із землеустрою, висновки та рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою та розглянувши проект землеустрою щодо організації та встановлення меж населеного пункту, розроблений Державним підприємством „Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», обласна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проект землеустрою щодо організації та встановлення меж селища Біле на території о. Зміїний Вилківської міської ради Кілійського району Одеської області.
2. Встановити межі селища Біле Вилківської міської ради Кілійського району загальною площею 20,5000 га земель водного фонду згідно з описом (додаток 1) та балансом території (додаток 2).
3. Рекомендувати Вилківській міській раді Кілійського району:
3.1. Затвердити Генеральний план забудови селища Біле у відповідності до вимог чинного законодавства.
3.2. У подальшому дотримуватись Генерального плану забудови населеного пункту під час вибору, вилучення (викупу) і надання земельних ділянок для містобудівних потреб.
3.3. Оформити охоронну документацію на об’єкти культурної спадщини і пам’ятки археології та використовувати їх території відповідно до режиму, встановленого органами охорони культурної спадщини.
3.4. Забезпечити встановлення межі селища в натурі (на місцевості).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою.
Голова обласної ради М.Л.Скорик
6 червня 2008 року
№ 545-V
Додаток 1
до рішення обласної ради
від 6 червня 2008 року
№ 545-V
ОПИС МЕЖ
селища Біле Вилківської міської ради Кілійського району
Селище Біле межує з усіх сторін із Чорним морем.
Додаток 2
до рішення обласної ради
від 6 червня 2008 року
№ 545-V
Територія селища Біле Вилківської міської ради
Кілійського району
(в гектарах)
1. Площа населеного пункту за проектом 20,5000
у тому числі:
1.1. Інші землі, які використовуються
для транспорту та зв’язку 0,8674
1.2. Інші землі, які використовуються
для технічної інфраструктури
(забудовані землі) 0,4422
1.3. Землі під гідротехнічними спорудами
(причал) 0,1058
1.4. Сухі землі з особливим рослинним
покривом 16,1454
1.5. Кам’янисті місця 2,9392
У К Р А Ї Н А
О Д Е С Ь К А О Б Л А С Н А Р А Д А
Р І Ш Е Н Н Я
Про надання у 2008 році пільги з орендної плати громадській організації
«Дитячий спортивний клуб “Тигрьонок” за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
Відповідно до статті 143 Конституції України, пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 2, 4 статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, згідно з рішенням обласної ради від 22 вересня2006 року № 73-V «Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління яким здійснює обласна рада» зі змінами та доповненнями, враховуючи звернення громадської організації «Дитячий спортивний клуб “Тигрьонок”, висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області, беручи до уваги важливе значення діяльності організації для поліпшення і розвитку фізичної культури, молоді та спорту, Одеська обласна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Надати у 2008 році пільгу з орендної плати громадській організації «Дитячий спортивний клуб “Тигрьонок” як орендарю приміщень спортивного залу № 1 площею 171 кв. м у будівлі спортивно – концертного комплексу “Одеський палац спорту”, що розташована за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 31, шляхом звільнення від сплати до загального фонду обласного бюджету 30 відсотків від щомісячної орендної плати за умови збільшення кількості дітей з малозабезпечених сімей, що безкоштовно тренуються в клубі, з 15 до 25 осіб.
2. Обласній державній адміністрації врахувати зазначену пільгу в обласному бюджеті на 2008 рік.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області та з питань бюджету та банківської діяльності.
Голова обласної ради М.Л.Скорик
6 червня 2008 року
№ 570-V
У К Р А Ї Н А
О Д Е С Ь К А О Б Л А С Н А Р А Д А
Р І Ш Е Н Н Я
Про відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад області, які розташовані у будівлях, що є пам’ятками культурної спадщини місцевого значення, за умовами відкладальної обставини
Відповідно до пункту 20 частини 1, частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 статті 316, частини 1 статті 317, статей 318, 319, частини 1 статті 212 Цивільного кодексу України, рішення обласної ради від 22 вересня 2006 року № 73-V “Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління яким здійснює обласна рада” зі змінами та доповненнями, враховуючи право орендарів на викуп орендованих об’єктів відповідно до чинного законодавства України, з метою поповнення обласного бюджету, забезпечення ефективного та раціонального використання майна спільної власності територіальних громад області, з урахуванням пріоритетів та завдань приватизації, закріплених Законом України «Про Державну програму приватизації», зокрема, щодо створення сприятливих умов для появи приватних власників, які мають довгострокові інтереси у розвитку відчуженого об’єкта та здійснюють ефективне управління ним, а також з метою недопущення руйнування пам’яток культурної спадщини, забезпечення їх збереження обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити типову форму договору купівлі-продажу (за умовами відкладальної обставини) щодо відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад області, які розташовані у будівлях, що є пам’ятками культурної спадщини місцевого значення (додається).
2. Доручити управлінню обласної ради з майнових відносин (Загоруйко Ю.І.) за наявності згоди потенційних покупців та на виконання відповідних рішень обласної ради про відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад області, які розташовані у будівлях, що є пам’ятками культурної спадщини місцевого значення, укладати договори купівлі-продажу за умовами відкладальної обставини згідно з затвердженою типовою формою.
3. Встановити, що орендарі, які уклали договори купівлі-продажу згідно з пунктом 1 цього рішення, з моменту перерахування відповідно до умов договору повної вартості за об’єкт купівлі-продажу до моменту набуття права власності на нього сплачують орендну плату за користування цим об’єктом у розмірі 1 гривня на рік.
3. Управлінню обласної ради з майнових відносин (Загоруйко Ю.І.) спільно з управлінням охорони об’єктів культурної спадщини обласної державної адміністрації (Штербуль Н.А.) у трьохмісячний термін надати пропозиції щодо переліку об’єктів для відчуження згідно з затвердженою типовою формою договору.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області.
Голова обласної ради М.Л.Скорик
6 червня 2008 року
№ 571-V
Додаток
до рішення обласної ради
від 6 червня 2008 року
№ 571-V
ДОГОВІР №____
купівлі-продажу
Місто Одеса _________ 200_року
Ми, які нижче підписалися: Управління обласної ради з майнових відносин, код _________, юридична адреса: 65032, м. Одеса, пр-т Шевченка, 4, в особі __________________, який мешкає за адресою: ___________________, що діє на підставі ________________ (надалі – Продавець), з одного боку, та _______________________________, юридичної адреса:______________, що діє на підставі ______________, в особі _________, який мешкає за адресою: __________________, що діє на підставі _______________ (надалі – Покупець), з другого боку, уклали цей Договір про нижчевикладене:
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупцю об’єкт спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області - _______________________, розташований за адресою: місто Одеса, вулиця _____________, будинок ______, загальною площею _____ кв. м. (надалі – Об’єкт купівлі-продажу), а Покупець зобов’язується прийняти об’єкт і сплатити ціну відповідно до умов, що визначені у цьому Договорі.
1.2. Характеристика Об’єкта купівлі-продажу наводиться у технічному паспорті та витязі з реєстру прав власності на нерухоме майно.
1.3. Об’єкт купівлі-продажу належить територіальним громадам сіл, селищ, міст Одеської області в особі Одеської обласної ради на підставі Свідоцтва про право власності від _____р., виданого _____________ на підставі _______________ та зареєстрованого _______ р. у ______________, номер запису _____, у книзі ______, реєстраційний № _______, витяг № _________.
1.3. Цей договір укладено на виконання рішення Одеської обласної ради від _________ р. № _____.
1.3. Згідно з незалежною оцінкою Об’єкта купівлі-продажу, яка була виконана _______________________ та затверджена наказом управління обласної ради з майнових відносин від ___ № _____, вартість Об’єкта купівлі-продажу становить _____ (________________) гривень, з яких податок на додану вартість (ПДВ) складає ________ (_____________) гривень.
2. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ ЗА ПРИДБАНИЙ ОБ'ЄКТ
2.1. Покупець зобов’язаний внести грошовими коштами суму у розмірі ______ (______) гривень ________ , у тому числі ПДВ __________ (_____________) гривень за придбаний Об’єкт купівлі-продажу протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення цього Договору.
2.2. Розрахунки за Об’єкт купівлі-продажу здійснюються Покупцем шляхом безготівкового перерахування вартості Об”єкта з урахуванням ПДВ на рахунок управління обласної ради з майнових відносин таким чином:
кошти Покупця в сумі ______ (___________) гривень перераховуються згідно з п. 2.1. цього Договору на рахунок: __________________.
3. ПЕРЕДАЧА ОБ'ЄКТА ТА ПЕРЕХІД ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА
ОБ'ЄКТ
3.1. Передача Об’єкта купівлі-продажу здійснюється за актом приймання-передачі, що підписується сторонами за цим Договором, який оформляється Продавцем після повної оплати вартості Об’єкта купівлі-продажу та скасування мораторію на відчуження об’єктів, що є пам'ятками культурної спадщини, встановленого Законом України «Про тимчасову заборону приватизації пам'яток культурної спадщини», у 30-денний строк.
3.2. Право власності на Об’єкт купівлі-продажу переходить до «Покупця» з моменту державної реєстрації цього Договору купівлі-продажу. Державна реєстрація цього Договору купівлі-продажу здійснюється після повної оплати вартості Об’єкта купівлі-продажу, штрафних санкцій, що можуть виникнути у зв’язку з неналежним виконанням зобов'язань за цим Договором, скасування мораторію на відчуження об’єктів, що є пам'ятками культурної спадщини, встановленого Законом України «Про тимчасову заборону приватизації пам'яток культурної спадщини», та отримання Покупцем акта приймання-передачі.
3.3. З моменту повного розрахунку Покупцем за Об’єкт купівлі-продажу до моменту державної реєстрації цього Договору орендна плата за користування об’єктом купівлі-продажу встановлюється у розмірі 1 гривня на рік.
3.4. Відповідальність за збереження Об’єкта купівлі-продажу з моменту підписання цього Договору несе Покупець.
4. ГАРАНТІЇ ТА ПРЕТЕНЗІЇ
4.1. Продавець гарантує, що Об’єкт купівлі-продажу не входить до переліку об’єктів, що є проданими, переданими у користування інших осіб, заставленими, не знаходяться під арештом судових справ, та будь-яких прав третіх осіб щодо нього немає.
4.2. Якщо будь-які умови цього Договору стають недійсними з будь-яких обставин, то це не впливає на дію та силу інших умов Договору.
4.3. Ризик випадкової загибелі Об’єкта купівлі-продажу несе Покупець з моменту підписання цього Договору купівлі-продажу.
5. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
5.1. Кожна сторона зобов’язується виконувати обов’язки, покладені на неї цим Договором, та сприяти іншій стороні у виконання її обов’язків.
5.2. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору відповідно до чинного законодавства України.
5.3. Обов’язки Продавця:
5.3.1. Продавець зобов’язаний у встановлений цим Договором строк передати Покупцю Об’єкт купівлі-продажу.
5.4. Обов’язки Покупця:
5.4.1. Покупець зобов’язаний у встановлений цим Договором строк сплатити ціну продажу Об’єкта.
5.4.2. Покупець зобов’язаний погоджувати реконструкцію, розширення, ремонт, зміну цільового призначення об’єкта нерухомості з управлінням охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, забезпечувати належну експлуатацію об’єкта нерухомості, яка гарантує надійність будівельних конструкцій та збереження властивостей пам’ятки культурної спадщини.
5.4.3. Покупець зобов’язаний дотримуватись вимог Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», відповідних державних санітарних та протипожежних норм і правил при експлуатації Об”єкта купівлі-продажу.
5.4.4. Покупець зобов’язаний у встановлений у цьому Договорі строк підписати та одержати у Продавця акт приймання-передачі Об’єкта купівлі-продажу.
5.4.5. Покупець зобов’язаний протягом 30 календарних днів з моменту отримання акта приймання-передачі зареєструвати цей договір у встановленому законом порядку.
5.4.6. Покупець зобов’язаний протягом всього строку виконання обов’язків, передбачених цим Договором, безперешкодно допускати співробітників управління обласної ради з майнових відносин для перевірки дотримання умов Договору купівлі-продажу; надавати Продавцю необхідні для цього матеріали, відомості, документи у 15-денний строк з моменту одержання відповідного запиту.
5.4.7. Покупець зобов’язаний у місячний строк після одержання акта приймання-передачі на Об’єкт купівлі-продажу укласти охоронний договір з управлінням охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, утримувати пам’ятку відповідно до вимог охоронного договору та норм, передбачених Законом України «Про охорону культурної спадщини».
5.4.8. При зміні власника на Об’єкт купівлі-продажу або передачі його в оренду Покупець повинен покласти виконання зобов’язань, передбачених п.п. 5.4.2, 5.4.3, 5.4.6, 5.4.7 цього Договору, на нового власника або орендаря.
5.4.9. Покупець зобов’язаний протягом строку виконання обов’язків, передбачених цим Договором, повідомляти Продавця про перехід права власності на Об’єкт купівлі-продажу до третіх осіб та у 10-денний строк з моменту укладення нового Договору купівлі-продажу надати до управління обласної ради з майнових відносин копію відповідного Договору.
6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
6.1. У випадку порушень Покупцем строку сплати за Об’єкт купівлі-продажу Покупець сплачує Продавцю пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діє в період, за який сплачується пеня, від суми простроченого платежу за кожний день прострочки.
6.2. Якщо протягом встановленого цим Договором строку Покупець не сплатить вказану у Договорі суму продажу, Продавець має право розірвати договір. У цьому випадку Покупець відшкодовує збитки, заподіяні внаслідок порушення умов цього Договору, у розмірі 20 % вартості Об’єкта купівлі-продажу, зазначеної у п. 1.3. цього Договору.
6.3. За неналежне виконання чи невиконання Покупцем зобов’язань за цим Договором, вказаних у п. 5.4.5, п. 5.4.6, п. 5.4.7, п. 5.4.8, 5.4.9, Покупець сплачує Продавцю штраф у розмірі 1700 грн. за кожне окреме порушення.
6.4. За неналежне виконання чи невиконання Покупцем зобов’язань за цим Договором, вказаних у п. 5.4.2., п. 5.4.3., Покупець несе відповідальність згідно з чинним законодавством України.
6.5. Сплата штрафу, пені, відшкодування збитків не звільняє винну сторону від виконання умов цього Договору.
7. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ
7.1. Всі спори, що виникають при виконанні умов цього Договору або у зв’язку з тлумаченням його положень, вирішуються шляхом переговорів. Якщо сторони не досягли домовленості, то спір передається на розгляд господарського суду Одеської області у порядку, встановленому чинним законодавством.
7.2. Зміна умов цього Договору чи внесення доповнень до нього можливі за згодою сторін.
7.3. Всі зміни та доповнення до цього Договору здійснюються тільки у письмовій формі та підлягають нотаріальному посвідченню.
7.4. У разі невиконання однією із сторін умов цього Договору він може бути змінений або розірваний на вимогу іншої сторони за рішенням суду.
7.5. Всі витрати, пов’язані з укладенням цього Договору, його реєстрацією та виконанням, бере на себе Покупець.
7.6. Цей Договір підлягає нотаріальному посвідченню.
7.7. Договір складений у трьох примірниках, що мають однакову юридичну силу. Один примірник договору зберігається у справах приватного нотаріуса, а інші видаються сторонам.
Повні юридичні адреси сторін
«Продавець»: «Покупець»:
___________________ ___________________
У К Р А Ї Н А
О Д Е С Ь К А О Б Л А С Н А Р А Д А
Р І Ш Е Н Н Я
Про звернення до Верховної Ради України
Відповідно до Конституції України, статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою врегулювання балансу між державною та приватною власністю, забезпечення демократичного розвитку суспільства в Україні, враховуючи необхідність проведення реформування судової влади, обласна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Направити звернення до Верховної Ради України з приводу збереження системи господарських та адміністративних судів (додається).
2. Опублікувати дане звернення у газеті “Одеські вісті”.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з правових питань та регуляторної політики.
Голова обласної ради М.Л.Скорик
6 червня 2008 року
№ 574-V
Додаток
до рішення обласної ради
від 6 червня 2008 року
№ 574-V
Звернення до Верховної Ради України з приводу збереження системи господарських та адміністративних судів
На даний час склалася ситуація, при якій для вирішення складних задач конституційного реформування пропонується запровадження доволі кардинальних та різких змін існуючих систем державного устрою. Так, зокрема, обговорюється питання утворення триланкової системи судів загальної юрисдикції, яка передбачає виключення із системи загальних судів спеціалізованих судів, а саме господарських та адміністративних.
Безперечно, що і Господарський процесуальний кодекс України, і Кодекс адміністративного судочинства України, як і багато інших законодавчих актів, потребують певного удосконалення, але на даному етапі розвитку нашої держави руйнування системи господарських судів та щойно утворених адміністративних судів вважаємо недоцільним та невиправданим кроком. Навпаки, доцільним було б подальше удосконалення та розвиток адміністративного та господарського судочинства.
Вважаємо, що саме спеціалізація судів здатна забезпечити справедливе та ефективне судочинство і повинна охоплювати всю систему судів загальної юрисдикції. Спеціалізація судів повинна відбуватися за галузевою ознакою, розподіляючись в межах загальної юрисдикції на цивільну, карну, адміністративну, а також господарську юрисдикцію як особливий різновид цивільної юрисдикції.
За 15 років існування господарських судів саме за допомогою господарського судочинства відбувається становлення та розвиток ринкових відносин у країні відповідно до чинних правових норм. Забезпечення балансу між державною та приватною власністю, можливість захисту всіма суб’єктами своїх прав і інтересів дали змогу забезпечити демократичний розвиток суспільства та зріст економіки в Україні.
Так само, система адміністративних судів, створена для вирішення найважливіших питань захисту прав, свобод та інтересів фізичних та юридичних осіб в публічно-правових відносинах від порушень з боку суб'єктів владних повноважень, є однією із ознак цивілізованої та демократичної держави.
Враховуючи викладене, прагнучи дійсного відродження української держави та підтримуючи необхідність проведення реформування судової влади, Одеська обласна рада відзначає необхідність ретельн










