Наталя доведе, хто найрозумніший…

Минулий рік і початок року нинішнього одеситка Наталя Драганова вважає вдалими. Їй пощастило побувати на історичній батьківщині – в Болгарії та взяти участь у російській інтелектуальній телегрі.

Наталя захоплено вивчає болгарську мову, знайомиться із прадавньою культурою своїх предків. Таку можливість надав їй болгарський культосвітній центр «Аз Буки Веді» при Всеукраїнській громадській організації «Конгрес болгар України». Саме завдяки ВГО Н. Драганова змогла минулого літа побачити Софію, Пловдив, Ловеч та Велико-Тирново.

А потім настав час зимової казки. Дівчинка одержала запрошення від організаторів міжнародної інтелектуальної гри «Найрозумніший» з її беззмінною ведучою Тіною Канделакі. Популярність цієї програми зростає з року в рік. Зараз «Найрозумніший» виходить в ефір в Росії, Україні та Казахстані.

Довідавшись про набір учнів 6-7 класів, Наталя одразу ж відправила заявку на участь у передачі. Через кілька днів школярці зателефонували з київського офісу програми «Найрозумніший» і поставили кілька запитань з різних галузей знань. Потім Наталю запросили на кастинг до столиці України.

І знову запитання. Але вже набагато складніші, ніж телефоном, та й час на обмірковування скорочувався. Н. Драганова також пройшла пробу перед телекамерою та бесіду із психологом.

– Потрібно було намалювати свою сім’ю та розповісти про неї. Я гадаю, що відбирали учасників не лише за рівнем знань, але й за психологічними особливостями, за вмінням спілкуватися, – розповідає Наталя.

Із двохсот охочих стати учасниками гри щасливі квитки до Москви на запис програми одержало 36. Серед них була й Наталя Драганова. Витрати на дорогу та проживання в готелі організатори брали на себе. Справді, казка!

Зйомкам передачі передувало тренування, під час якого учасники звикали до московської студії. «Розумники» настільки здружилися, що на грі навіть намагалися підказувати один одному.

Перший тур Наталя подолала гідно. Здавалося, двері до другого вже відчинено. Але прикре ковзання олівця по сенсорному екрану вибило неправильний номер вирішальної відповіді… Але не в правилах Наталі відступати від мети – гри у фіналі «Найрозумнішого»! Ще з більшою ретельністю вона взялася за художню літературу, енциклопедії та інтернет. А найважливішу інформацію зберігає на флеш-карті із гравіруванням «Найрозумніший», яку їй подарували після гри. Тепер це талісман Наталі, який, впевнена дівчинка, обов’язково допоможе їй виграти у наступному сезоні. Підтримують одеську школярку її друзі. До дівчаток та хлопчиків, з якими Наталя подружилася під час поїздки до Болгарії, додалися діти зі зйомок у Москві. Бажаємо Наталі удачі та перемоги у наступній грі.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті