Було важко, але сподобалося

Наметове містечко, яке розташувалося на березі мальовничого куточку Тилігульського лиману в таборі «Чайка», гуло, немов вулик. Тут готувалися до закриття другого обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Впродовж п’яти днів 23 команди з районів Одеської області із сьомої ранку до одинадцятої  вечора змагалися в орієнтуванні на місцевості, стрільбі, тактичній медицині та в інтелектуальних квестах.

– Свіже повітря, сонце, спілкування та захоплююча гра – все це дало змогу відірвати дітей від електронних гаджетів. Нині дуже помітно, що вони мало рухаються, мало спілкуються і не вміють формулювати думку та задавати питання, не розуміють ієрархії, – говорить голова ради Одеського осередку Національної організації скаутів України Раїса Краєва. – Вважаю, що цього року обласні змагання пройшли на найвищому рівні, краще за попередні. Дуже добре, що їх проведено саме тут. 

Привітати учасників змагань і вручити нагороди приїхали заступник голови облдержадміністрації Соломія Бобровська, начальник управління цивільного захисту і оборонної роботи ОДА Сергій Помазан, координатор обласного штабу гри «Сокіл» Тетяна Козланюк, керівники Березівського району.

– Варто пам’ятати та виховувати в собі три речі – порядність, патріотизм, професіоналізм, – зазначила у своєму привітанні Соломія Бобровська.

Переможний кубок за перше місце здобули господарі – березівчани, друге місце дісталося команді з Одеси, а третє – соколятам із Южного.

– Ми були раді зустріти вас у нашому районі, сподіваємося, вам у нас сподобалося, – звернувся до учасників голова райдержадміністрації Геннадій Заболотний. – Звісно, нам би дуже хотілося провести тут і наступний, всеукраїнський етап змагань, і сподіваємося, що він пройде саме тут.

Керівник району запросив школярів на відпочинок і тренування до табору, який працюватиме влітку. 

– Шкода, що вже закінчилася гра. Наша команда брала в ній участь уперше. Було важко, але нам дуже сподобалося. Ми навіть і не мріяли про перше місце, але дуже старалися, – розповідає учасниця березівської команди Діана Рожман. 

– Мені тут дуже сподобалося. Організація на вищому рівні, смачно годували. Ми здружилися, – говорить представниця Кодимського району Юля Ковбель. 

Школярі роз’їхалися, сподіваючись повернутися сюди через рік, бо вже напевно знають, як добре, коли активно відпочиваєш і спілкуєшся з однолітками.  

Наостанок варто зазначити, що координаторку гри Тетяну Козланюк голова облради Анатолій Урбанський нагородив Почесною грамотою, тим самим зі свого боку високо оцінивши організацію заходу.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті