В гостях у маленьких «сонечок»

Чи вірите ви, друзі, в Діда Мороза та Снігурку? Дивне питання, вважаєте? А от я впевнений, що десь у глибині душі кожний з нас, дорослих, вірить якщо і не в реальність казкових персонажів, так у те, що Різдвяні свята все ж таки мусять супроводжуватися чарівними сюрпризами, подарунками долі. І хоча спеціальних дат, аби потішити людину, ніхто навмисне не призначав, ми схильні саме на Різдво проявляти особливо доброзичливу увагу до ближніх. Та й самі сподіваємося від них такого ж ставлення.

Малюки ж палко вірять у чудеса і виглядають Снігурку із цілковитою щирістю очікування. 

Цими днями до селища Гвардійського завітала така справжня чарівниця. Заступниця керуючого Одеської дирекції ПАТ «Діамантбанк», волонтерка фонду Олега Ходачука «Берегиня життя» Ольга Сурженко в супроводі начальника відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Південь» підполковника Владислава Назарова відвідала дітлахів дитячого закладу «Сонечко». Саме в цьому садочку виховується чимало дітей військовослужбовців 28-ї Окремої механізованої бригади. Батьки їхні щойно повернулися із зони АТО, нині займаються відновленням матеріальної частини, бойовим злагодженням  підрозділів, готуючись найближчим часом знову вирушати до зони бойових дій. Діти радо читали гостям різдвяні й новорічні вірші, а у відповідь одержували солодкі сюрпризи. Свято у маленьких «сонечок» вийшло на славу. 

Увесь свій вільний час «Снігурка Ольга» віддає піклуванню про дітей, солдатів, біженців – усіх, хто був би щиро вдячний за допомогу. Завідувачка «Сонечка» Людмила Магеря сердечно запросила Ольгу та Владислава приїжджати ще. Адже для малюків неабияке значення мають дбайлива увага дорослих і можливість жваво поспілкуватися зі старшими.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті