Козацькому роду нема переводу

    Це ще раз підтвердив фінал обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Со­кіл» («Джура»), що відбувся на Савранщині за участю 29 команд (роїв) з усіх куточків Одещини. Честь нашого краю захищав переможець районної гри – команда «Богбузець» з Байбузівки. Впродовж чотирьох днів, перебуваючи на території санаторно-курортної школи в селі Дубки, юнаки та дівчата демонстрували свої знання з історії України, навички з тактичної медицини, фізичну підготовку, влучну стрільбу з пневматичної зброї та вдале подолання смуги перешкод. 

19 червня відбулося урочисте закриття змагань, на яке прибули заступник голови облдержадміністрації Сергій Колебошин та голова райдержадміністрації Віталій Свічинський. 

 С. Колебошин привітав молодь та побажав переможцям успіхів у вирішальному етапі гри «Джура». Він зазначив, що учасники з честю пройшли випробування негодою, яка грянула напередодні, і висловив вдячність організатору гри – Савранській райдержадміністрації. Особливі слова подяки прозвучали на адресу кухарів.

Саме майстри виробничого навчання разом з учнями забезпечували повноцінним триразовим харчуванням близько півтисячі учасників змагань.

Голова РДА Віталій Свічинський висловив впевненість у тому, що досвід, набутий під час цього таборування, учасники гри понесуть далі по своєму життю. 

За цим відзначили тих, хто допоміг у підготовці та проведенні змагань, і команди, які стали найкращими у кожній окремій номінації. 

Апогеєм заходу стало вручення головних призів. Так, перемогу у грі, а разом з тим і право захищати честь Одещини на ІІІ етапі «Джури» здобув рій «Дунайські козаки» загальноосвітнього політехнічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів м. Ізмаїла. Друге призове місце посів рій «Чорноморські козаки» Чорноморської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради. На третьому рядку турнірної таблиці розташувався рій «Гайдамаки» Коноплянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванівської райради.

На прощання вокальний ансамбль «Надія» Концебівського сільського будинку культури виконав пісню «Щастя» під запальний танок учасниць хореографічного колективу РБК. 

За п’ять днів, проведених на Савранській землі, юнаки і дівчата не лише проявили себе, а й, без сумніву, знайшли чимало друзів.

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті