Працюють як треба

Наввипередки з дощем жнивують цього року хлібороби Великомихайлівського району. Але не нарікають: мають неабиякий досвід роботи в умовах  ризикованого землеробства. Та й опади, дякувати Богові, не затяжні. День-другий вимушеного перепочинку – і знову в поле. 

Не втрачають жодної погожої години жниварі ТОВ «Топаз». Косовицю розпочали 22 червня, і за два тижні встигли упорати весь клин озимого ячменю – 142 гектари.

Активно збирають і основний хліб. Під пшеницею в «Топазі» – 300 гектарів. Урожайністю озимих землероби здебільшого вдоволені.

– Було б іще краще, якби не кількаденна спека в середині червня. Палюче сонце  просто підсмажило посіви. Як результат – відчутна втрата врожаю. Тож маємо ще подякувати погоді за прохолодний душ напередодні косовиці, що остудив жнивне поле. А от зараз такі «подарунки» нам геть не потрібні. Та настрою не втрачаємо, адже успішні жнива – це ще й добре підготовлена техніка, висококласні фахівці. А з цим у «Топазі» все чудово, – як завжди оптимістично налаштований керівник господарства Микола Шишкін.

Команда в одному з найуспішніших товариств району – і справді, хоч під ордени. Сьогодні на передовій косовиці – знані майстри своєї справи, комбайнери Дмитро Руденко, Сергій Семидєтнов, Сергій Кожанов, Юрій Лютов, водії Федір Соколов, Олександр Гальцев. 

З теплом відгукується директор ТОВ «Топаз» і про молодого колегу, майстра золоті руки, токаря, а за сумісництвом іще й водія господарства Олександра Храмова та його товариша, справжнього аса водійської справи Сергія Бурлакова. Де лише не буває впродовж дня помаранчевий «фольксваген» незамінного автокур’єра. Він і жниварів на поле та з поля возить, і гарячі обіди та вечерю доставляє, і мобільний зв’язок з усіма виробничими ділянками забезпечує. 

На гармані теж кипить робота. Тут під керівництвом завідуючої Ольги Кожанової дають раду збіжжю її помічники Михайло Кушнарьов, Василь Привалов, Олександр Колєсніков, Євген Ільїн. 

– Працюють як треба, – вдоволений роботою трудового колективу керівник господарства.

А раз працюють як треба, то й результат буде достойним.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті