Вітання Анатолія Грищенка з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Шановні захисники Батьківщини! 

Щиро вітаю вас із головними державними святами нашої країни – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України

Тривалий час вороги намагалися переконати нас у тому, що український народ ніколи не мав своєї державності, і сьогодні намагаються довести, що ми й історії своєї не ма­ли, більше того, зазіхають на землю наших пращурів, життя, свободу і гідність кожного українця. Бажають привласнити славетну історію та споконвічні землі Київської Русі, а великий народ зомбувати, зробити його синів і дочок своїми рабами-малоросами. 

Дух національного відродження, який найбільше проявився у плині нав’язаної нам гібридної війни, сколихнув величезний інтерес у світі до нашої національної символіки. Самі наші природа й історія визначили кольори Державного Прапора України. У краю, де зародилося хліборобство, де золоті хлібні лани й безмежні лави соняшника, блакитне небо над ними, сині хвилі Дніпра і Чорного з Азовським морів, золотий пісок біля них, краєвидові притаманні саме синій та жовтий кольори. Для людей, які сьогодні боронять рідну землю від нечисті і знахабнілих виродків, ці символи – святі. Щоденно під обстрілами, стримуючи ворога, наші воїни бережуть святиню державності – блакитно-золотий прапор України, який надає їм сил, мужності і впевненості у перемозі.

Справедливим і правильним є те, що відразу наступного дня після святкування Дня Державного Прапора український народ відзначає День Незалежності України. Тому що незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам, з якого славного роду ми походимо. Ми зможемо подолати усі труднощі, захистити Україну, свободу, гідність і право вибору нашого народу. Для цього у нас вистачить сил, віри, любові і таланту. 

Доля України – доля всіх, хто живе на цій славній землі, хто працює під високим блакитним українським небом. Це рівні серед рівних, вільні, працелюбні й талановиті нащадки славного козацького роду. 

Всі ми хочемо зберегти найдорожче – надію і віру, дітей і родину, мир і спокій, працю й добробут. Краще за інших знаємо ціну визволення і української єдності. 

Захистити святі для кожного українця речі можна лише з повагою до людської гідності, свободи, демократії та справедливості. Це наші цінності. В них наша єдність, в них наша сила. І ми стоїмо на їх захисті.

У визначні для українців святкові дні бажаю вам, шановні друзі, нашої неодмінної перемоги, мирного неба, міцного здоров’я, людського щастя, успішної служби та плідної праці у справі зміцнення обороноздатності нашої держави на благо України та її народу.

Слава Україні! Слава Зброй­ним силам України!

♦Командувач військ Оперативного командування «Південь» генерал-майор Андрій ГРИЩЕНКО

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті