Тепловики попросили розуміння

Керівництво комунального підприємства «Тепломережі Ізмаїлтеплокомуненерго» звернулося до ізмаїльців з проханням поставитися з розумінням до труднощів першого тижня опалювального сезону.

Як повідомив третього листопада на засіданні виконкому міськради директор теп­лопостачального підприємства Михайло Шарафаненко, жителі окремих будинків скаржаться на проблеми в теплопостачанні, причиною яких є, як правило, несанкціоновані втручання городян у систему опалення під час літніх ремонтів.

– Люди намагаються самостійно, не повідомляючи нас, зробити заміну батарей опалення, – розповів Михайло Володимирович. – Багато хто ставить дешеві китайські батареї з тонким шаром металу, які від тиску дають течу, що призводить до затоплення житла.

Є й інші причини перебоїв подачі тепла.

– Стикаємося і з таким: люди, вважаючи, що тариф на газ завищений, щоб урегулювати показання свого лічильника, перекривають увесь будинок, – повідомив директор Тепломережі. – Мешканці, не знаючи цього, скаржаться на відсутність тепла. Ми намагаємося оперативно реагувати на всі заявки, але, на жаль, наш штат не настільки великий, щоб одразу усувати всі недолади. Просимо проявити терпіння – протягом тижня ми спробуємо налагодити роботу всієї системи, усунувши проблеми, що виникають.

Ще один приклад несанкціонованого втручання в систему опалення навів міський голова Андрій Абрамченко: невідомі на першому поверсі гуртожитку на вул. Весняній, 4б, зрізали й вкрали батарею опалення. Оскільки це сталося після старту сезону опалення, система була під тиском, – і тепловикам довелося майже всю ніч ліквідовувати аварійну ситуацію та її наслідки.

Мер також пояснив, чому в даний момент батареї централізованого опалення не за сезоном гарячі:

– Щоб позбавитися заповітреності у мережах, ми піднімаємо температуру теплоносія, хоча зовнішня температура повітря – плюсова. Просимо ізмаїльців поставитися до цього з розумінням.

Нагадаємо, що опалювальний сезон в Ізмаїлі стартував 1 листопада.

Выпуск: 

Схожі статті