Використати нові можливості

Любашівка, як і належить районному центру, приваблює своїм благоустроєм. Тішать око вулично-дорожня мережа, гарне вуличне освітлення та зелені насадження. Задля реалізації програми соціально-економічного розвитку селища Любашівка та ­­

с. ­Ви­­ш­неве цьогоріч із місцевої скарбниці було виділено понад 10 мільйонів гривень. Їх спрямували на облаштування доріг, вуличного освітлення та водогонів. 

Як поінформував Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, шляховики капітально відремонтували чотири дороги, три тротуари і виконали поточний ремонт 25 вулиць загальною довжиною 13700 метрів. Світліше у темну пору стало на 23 вулицях за рахунок встановлення та ремонту освітлення. 

Забезпечення жителів Любашівки і Вишневого якісною питною водою залишається пріоритетним завданням селищної влади. Так, цьогоріч Вишневе отримало новий водогін, а в райцентрі капітально відремонтували водопроводи на 13 вулицях довжиною 6,63 км, виконано поточний ремонт водогонів на чотирьох вулицях (1,74 км). Мешканці, до осель яких іще не дійшла водопровідна мережа, можуть скористатися дев’ятьма вуличними водозабірними колонками загального користування. 

Для зручності пасажирів виготовлено та встановлено чотири зупинки громадського транспорту. Задля утримання території в чистоті встановлено сміттєві баки та урни. 

Програма ж соціально-економічного розвитку смт Любашівка та с. Вишневе на 2018 рік, яка включає ретельно розроблені схеми капітального ремонту доріг, вуличного освітлення та централізованого водопостачання, вже очікує затвердження депутатами селищної ради. На виконання всіх робіт заплановано витратити близько 7 млн грн. Також передбачено кошти на придбання трактора з причепом для збирання та вивезення твердих побутових відходів.

Ділячись планами на майбутнє, Геннадій Павлов говорив про підтримку закладів освіти, культури та медицини, допомогу учасникам АТО та їхнім родинам, малозабезпеченим сім’ям, про будівництво каналізації, упорядкування ставків. Стосовно децентралізації, то, на його думку, це нові можливості для розвитку територіальних громад, які об’єднаються навколо Любашівки. 

Выпуск: 

Схожі статті