Громади ретельно прораховують об’єднання

На громадських слуханнях з приводу добровільного об’єднання населених пунктів Новоселівської, Агафіївської, Іванівської, Сергіївської, Боківської сільських та Любашівської селищної рад в ОТГ з центром у Любашівці прийнято схвальну резолюцію. 

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов аргументував, що територіальне  об’єднання громад дасть можливість значно збільшити місцеві бюджети, що допоможе реалізувати чимало інфраструктурних та соціальних проектів. 

Своїми міркуваннями ділилися голова райради Сергій Паровик і голова райдержадміністрації Віталій Лабуш, які з побажаннями успіхів гарантували всіляку підтримку з боку влади. 

На численні запитання учасників зібрання щодо особливостей об’єднувального процесу дали вичерпні відповіді виконавчий директор Одеського регіонального відділення Асоціації міст України В’ячеслав Демченко та консультанти з юридичних питань та економічного розвитку Юрій Ямковий і Сергій Назарчук.  

Також було враховано пропозицію Бобрицького сільського голови Дмитра Бущана, який ратує за приєднання Бобрика Першого, Бобрика Другого, Арчепитівки і Янишівки до смт Любашівка,  а не до Зеленогірського, як це передбачено перспективним планом. 

Щоправда, ще не визначилися –об’єднатися чи жити самостійно – жителі Сергіївської та Новоселівської сільрад. 

Выпуск: 

Схожі статті